Vajina

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Vajina başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,004 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Vajina
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
InsaAllah tatlim duzelir. Hep boyle kalacak diye ödum kopuyor😕yani büyudu diye icine hava girdiyi zaman ses çikiyor buda beni cokl rahatsiz ediyor🤦🏻‍♀️
Ben de normal doğum yaptım kuzum aynilari bende de var ama benim çok büyük değil bide görüntüsü eskisi ile aynı ama tabiki eskisinden genis yeni doğum yaptığın için olabilir canım ama asla eskisi gibi olmaz yani sonucta çocuk doğurduk ister istemez genişliyor ve öyle oluyor ben doğum yapalı 15 ay olucak o hava girme ses çıkma bende de var sürekli değil ama ara ara oluyor bu zamana kadar geçmedi geçer mi geçmez mi bilmiyorum canım şuan düşünmüyorum ama ileriki senelerde 2. Çocuk olduktan sonra başka çocuk dusunmedigim için daraltma ve vajina estetiği düşünüyorum

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Ben de normal doğum yaptım kuzum aynilari bende de var ama benim çok büyük değil bide görüntüsü eskisi ile aynı ama tabiki eskisinden genis yeni doğum yaptığın için olabilir canım ama asla eskisi gibi olmaz yani sonucta çocuk doğurduk ister istemez genişliyor ve öyle oluyor ben doğum yapalı 15 ay olucak o hava girme ses çıkma bende de var sürekli değil ama ara ara oluyor bu zamana kadar geçmedi geçer mi geçmez mi bilmiyorum canım şuan düşünmüyorum ama ileriki senelerde 2. Çocuk olduktan sonra başka çocuk dusunmedigim için daraltma ve vajina estetiği düşünüyorum
Canim duydugum kadariyla ameliyatdan sonra 6 aydan eski haline geri donuyormus

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar cokkk utaniyorum amma sormam lazim yoksa icim rahat etmiyecek
Ben dogumdan sonra vajinamin yani rahim çok büyük kaldigini duşunuyorum baldigimdada eskisi gibi diyil cokk buyuk kalmis. Dogumdan sonra rahim ne zamandan toparlanir?
1 yıl içinde toparlar kuzum endişe etme eski haline döner

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar