Vajinada baski nasil geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Vajinada baski nasil geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada baski nasil geçer
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01
C

Cccc

Guest
Ben de öyle oldum sonhafta altim yete düşmüş gibi .sabah uyandım adet sancısı gibiydi altima bisey saplanmış gibi bi ağrı girdi. Sonra geçti. Ev iş yapınca duruyor yatınca çoğalan bir ağrı vardı meğersem doğum sancisiymis 38+5 te doğdu oğlum. Kizim 40 haftada doğdu

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım ben 37+4 um salı günü 38 olacağım dun ilk kez felaket bir bıçak saplanır gibi acı ağrı hissettim aşağıda oğlumda 39 da bile yaşamadığımi kızımda 2 hafta öncesinde başladım yaşamaya çok sık sık geçmeyen olmadıkca korkma birde bebek hareketleri kisitlandi büyüdüler artık

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Ben de öyle oldum sonhafta altim yete düşmüş gibi .sabah uyandım adet sancısı gibiydi altima bisey saplanmış gibi bi ağrı girdi. Sonra geçti. Ev iş yapınca duruyor yatınca çoğalan bir ağrı vardı meğersem doğum sancisiymis 38+5 te doğdu oğlum. Kizim 40 haftada doğdu
Bende artık doğsun istiyorum ağrı oluyor bebeğin hareketleri bile canımı yakıyor uyuyamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok siddetliyse bı hastaneye git canım rabbim bı sancida kurtarsın inşallah
Gelip geciyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok siddetliyse bı hastaneye git canım rabbim bı sancida kurtarsın inşallah
Gelip geciyor
38 e gidiyorsun canım çok normal bebeğin doğum kanalına doğru yol aliyor
Hayırlısıyla dogsaydi

Tüm sayfalar yüklendi.