Vajinal akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Vajinal akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,844 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal akıntı
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merveofs

Aişe Yağmur

Kayıtlı Üye
rank
Şu aralar aşırı akıntım var ama sarı, koyu sarı hatta bazen yeşilimsi renkte. Normalde hamilelikte akıntı şeffaf olmalı diye biliyorum da bu bir tehlike işareti midir veya ne olabilir?
Ben daha bu gun dr gittim aynı şikayetten dolayı mantar var dedi fitil ve krem verdi canım inan canım çok yanıyordu ozellikle idrar yaparken

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Şu aralar aşırı akıntım var ama sarı, koyu sarı hatta bazen yeşilimsi renkte. Normalde hamilelikte akıntı şeffaf olmalı diye biliyorum da bu bir tehlike işareti midir veya ne olabilir?
Doktoruna soyle cnm fidil veriyo ben kullanmistim ayni sebepten bazi hamikeliklerde oluyo sık sık camasir degis utule sicagiyla giy gecmis olsun

K

Kübra9494

Guest
Canim çok bilgili degilim bu konularda benimdr ilk gebeligim ama sanirim mantar ya da enfeksiyon. Doktor randevun ne zaman mutlaka söyle. İlaç başlar.

Ben daha bu gun dr gittim aynı şikayetten dolayı mantar var dedi fitil ve krem verdi canım inan canım çok yanıyordu ozellikle idrar yaparken
Canim sarı ve yeşil enfeksyon ya mantar olduğu için oluyor büyük ihtimal antibiyotik başlatır biran önce gitsen ikiniz içinde iyi olur geçmiş olsun

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Sabun oradaki asitik duzeyi bozuyormus.. doktorlar herhangi bir bakim urununun kullanilmamasi gerektigini soyluyorlar..
Olabilir.. 🙏 Temizlemek için bitkisel genital köpük önermişti doktor o zararlı olmaz sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir de öyle deneyeyim bakalım 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Sizle konuştuktan sonra bi kaşıntı başladı 😄 doktora mesaj attım. Gyno-lomexin fitil 3 gün ara ile kullan dedi. Eşim nöbetçi eczaneden alıp geldi. İçinde 2 tane var. Gece koydum birini. İnşallah iyi gelir. Kendiliğinden ilaçsız geçmiyor ama.. Bilginiz olsun.. Uzun süredir akıntı var arada kaşıntı da oluyor.. Hamilelikte hormonlardan sık sık oluyormuş 🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏 ❤️

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir.. 🙏 Temizlemek için bitkisel genital köpük önermişti doktor o zararlı olmaz sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizle konuştuktan sonra bi kaşıntı başladı 😄 doktora mesaj attım. Gyno-lomexin fitil 3 gün ara ile kullan dedi. Eşim nöbetçi eczaneden alıp geldi. İçinde 2 tane var. Gece koydum birini. İnşallah iyi gelir. Kendiliğinden ilaçsız geçmiyor ama.. Bilginiz olsun.. Uzun süredir akıntı var arada kaşıntı da oluyor.. Hamilelikte hormonlardan sık sık oluyormuş 🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏 ❤️
Yaaa inanmıyorum çok geçmiş olsun 🥲🤭

Tüm sayfalar yüklendi.