Sorum var Vajinal akinti

• Konbuyu başlatan Aytann
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aytann tarafından oluşturulan Vajinal akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal akinti
Konbuyu başlatan Aytann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
A

Aytann

Guest
Merhaba kizlar, gebeligimin 32ci haftasindayim akintim artmis sanki. En cok de fiziksel aktiv oldukdan sonra fark ediyorum. Doktoruma sordum normal dedi 2hafta once ultrasonda suyu normaldi bebegjn. Yine de endiseleniyorum. Insallah bebegjn suyu azalmiyordur. Bunu evde nasil anlaya bilirim. Yani idrar kacagi mi, enfeksiyona bagli akinti mi yoksa bebegjn suyu mi diye? Aranizda bu haftalarda akintisi olan varmi?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar, gebeligimin 32ci haftasindayim akintim artmis sanki. En cok de fiziksel aktiv oldukdan sonra fark ediyorum. Doktoruma sordum normal dedi 2hafta once ultrasonda suyu normaldi bebegjn. Yine de endiseleniyorum. Insallah bebegjn suyu azalmiyordur. Bunu evde nasil anlaya bilirim. Yani idrar kacagi mi, enfeksiyona bagli akinti mi yoksa bebegjn suyu mi diye? Aranizda bu haftalarda akintisi olan varmi?
Son haftalarda vajinal akıntı da fazlalasma oluyor normal bu kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Son hafdalarda artma oluyor canım bebek baskı yapdığı için doktorundan bir sorun yok demiş endişe etme canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar