Vajınal kaşıntı acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Vajınal kaşıntı acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,062 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajınal kaşıntı acill
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Canım fitil ve ilaçların bitene kadar ilişkiden uzak duracaksın, birde 7 günlük fitiller daha faydalı oluyor. Sen yine de fitil kulkan başka türlü geçmez, doğal yontemlerle de iyileşmezsin. Sen dediğim gibi tekrar doktorun fıtık yazsın ama 7 günlük olsun muhakakk ve ilişkiye girme tedavin bitene kadar.
2 tane tek veriyor doktorum 3 gunluk arayla ama kulanıyorum 2 3 gün kesiyo sonra yine aynı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yogurt en hızlı gecırıyor bez parçasını da altına koy surunce
Hiç denemedim 🙄

Hiç denemedim 🙄
Sulandırılmış sirke elma sirkesi olursa doğal daha iyi bana Dr m dedi fitil de kllndım ama tekrar lyr acil çözüm sirke ile taharet
Denicem inşalşah iyi olur

Hiç denemedim 🙄
Sulandırılmış sirke elma sirkesi olursa doğal daha iyi bana Dr m dedi fitil de kllndım ama tekrar lyr acil çözüm sirke ile taharet
Canım
Arko sür ve Bir atlet parçası tutun benim öyle geçti bendede oluyo
Ben öyle yapınca kaşıntı felan kalmadı
Geçene kadar Peçete yada ped kullanma
Tütün mü
Pamuğa kolonya döküp sürersen kaşıntısını alıyor. Yalnız ilk sürünce baya yanıyor. Ben öyle yapıyorum. Bol su için şeker ve hamurişinden uzak durun ve yıkamayın
Onıda denedim kesti iki üç gün yine aynı

Hiç denemedim 🙄
Canım
Arko sür ve Bir atlet parçası tutun benim öyle geçti bendede oluyo
Ben öyle yapınca kaşıntı felan kalmadı
Geçene kadar Peçete yada ped kullanma
Tütün mü
Pamuğa kolonya döküp sürersen kaşıntısını alıyor. Yalnız ilk sürünce baya yanıyor. Ben öyle yapıyorum. Bol su için şeker ve hamurişinden uzak durun ve yıkamayın
Onıda denedim kesti iki üç gün yine aynı
Bak işte doktor bana dedi ki sakın yikama sen yıkandıkca enfeksiyon tekarlanir yıkam

Bak işte doktor bana dedi ki sakın yikama sen yıkandıkca enfeksiyon tekarlanir yıkama
Ama akıntı çok geliyo öyle böyle değil mecbur yıkıyom spnra peçeteyle temizliyorum yıkamasam daha kötü olmaz mı

Son düzenleme:

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28+5 haftalığım işk günden beridir kaşıntım çok var doktora gittim fitil krem veriyorlar sizin doğal yolardan bildikleriniz varsa söylermisiniz dayanılacak gibi değil
Travazol var benim en sevdiğim krem valla hemen keser ama doktora sor hamileyken kullanılır mi

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28+5 haftalığım işk günden beridir kaşıntım çok var doktora gittim fitil krem veriyorlar sizin doğal yolardan bildikleriniz varsa söylermisiniz dayanılacak gibi değil
Kesinlikle zeytinyağı derim. Benim de vardı sağ olsun bi abla söylemişti bana zeytinyağını pamuklu bi beze dök kullan işe yaradığını göreceksin

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Travazol var benim en sevdiğim krem valla hemen keser ama doktora sor hamileyken kullanılır mi
Onu kaç defa istedim vermedi bana başka bşr krem ve ftil verdi

Kesinlikle zeytinyağı derim. Benim de vardı sağ olsun bi abla söylemişti bana zeytinyağını pamuklu bi beze dök kullan işe yaradığını göreceksin
Etkisini hemen gösteriyormu

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde çok vardi dayanilicak gibi değildi bende sağlik ocağınına gittim krem bide vajinal hap yazdı onu kullandıktan sonra geçti iyiyim şimdi kqşıntimda yok

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Fitili ve kremi kullanın taharetten sonra kurulamayi iyi yapin kesinlikle nemli kalmasin. Ic camasirlarinizi hergun degistirin ve elma sirkesi ile kaynatarak temizleyin. Mantar enfeksiyonu malesef 60 derecede temizlenmiyor o yuzden tekrarliyor. Ben ilk hamileligimde bu şekilde kurtuldum mantardan gecmis olsun.

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Ben fitili 3 gun duzenli kullandim bide akintimda vardi cok iyi geldi bide ben artik kasimaktan kanatiyodum yani o derece ayriyetten bepantolun pisik kremini gece yatmadan sur asiri rahatlatiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar