Vajinal kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübratkbs tarafından oluşturulan Vajinal kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal kaşıntı
Konbuyu başlatan Kübratkbs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübratkbs

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git o dediğin şekilde geçmez. Büyük ihtimalle enfeksiyon yada mantardır benimde başıma gelmişti çünkü ondan biliyorum. İdrarda yanma oluyorsa enfeksiyondur. Sadece kaşıntı varsa mantardır. Doktoruna mutlaka gitmelisin. İlaçsız geçmez
Sadece kaşıntı idrarda yanma yok aradım Dr mantar kremi önerdi. Adını hatırlayamadım şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb aynı sorun bende de var cildimiz hassas olduğu için ve herşeyde kimyasal olduğu bulunduğu cildimiz reaksiyon tepki veriyor alerji oluyoruz doktorum baharatı kesmemi hijyenik ped yerine daha yumuşak pamuklu örneğin atlet, penye gibi kumaşlar ile kuru tutmam gerektiğini söyledi bide sakın kozmetik ürünlerden genital bölge temizleyici kullanma onun yerine zeytinyağı kullanmamı tavsiye etti şimdiden acil şifalar dilerim sağlıklı günler...
Teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar