Sorum var Vajinal mantar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Vajinal mantar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal mantar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkraNur'annesi
Daha önce başına gelen var mı nasıl teşhis koydurdunuz şikayetleriniz neler oldu ben daha doktora gitmedim ama şüphelerim çünkü kaşıntı oluyor vajen girişinde öyle aşırı bir akıntı yok sarı yeşil akıntı yok az az akıntı geliyor ama kaşıntı oluyor eğer vajinal mantar varsa nasıl geçer bu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce başına gelen var mı nasıl teşhis koydurdunuz şikayetleriniz neler oldu ben daha doktora gitmedim ama şüphelerim çünkü kaşıntı oluyor vajen girişinde öyle aşırı bir akıntı yok sarı yeşil akıntı yok az az akıntı geliyor ama kaşıntı oluyor eğer vajinal mantar varsa nasıl geçer bu
Yeşil sarı kokulu akıntı kaşıntı idrar yaparken yanma ve Kanama ve kasık ağrısı doktora gidip tahlil vermen lazım varsa antibiyotik verir sirkeyle yıkaya bilirsin iyi geliyor

Yeşil sarı kokulu akıntı kaşıntı idrar yaparken yanma ve Kanama ve kasık ağrısı doktora gidip tahlil vermen lazım varsa antibiyotik verir sirkeyle yıkaya bilirsin iyi geliyor
Yeşil sarı akıntı yok kokusu var gibi de yok gibi de canım sirkeye nasılsın yıkacağız peki senin başına geldi mi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yeşil sarı akıntı yok kokusu var gibi de yok gibi de canım sirkeye nasılsın yıkacağız peki senin başına geldi mi
Evet canım ben hamileyken hep olurdu sirkeyi denemedim hiç doktora gittim tek dozluk bitane ilaç suya koyup içiyorsun antibiyotik birde vajinal fitil vermişti

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Benm yoğurt gibi kesik kesik beyaz koyu akıntı geliyordu fitille krem vermislerdi ben onları kullanmadım vajinami gün içinde sirkeli suyla yıkadım gecirdi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hiç bir fikrim yok cnm geçmiş olsun bir doktora görün istersen cnm ileri gitmesin 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Hiç bir fikrim yok cnm geçmiş olsun bir doktora görün istersen cnm ileri gitmesin 🥰
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani benimki tekrarladı ilaç kullanamadım bulantı yüzünden yok canm idrar tahlili veriyorsun
Anladım canısı sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani benimki tekrarladı ilaç kullanamadım bulantı yüzünden yok canm idrar tahlili veriyorsun
Anladım canısı sağol
Benm yoğurt gibi kesik kesik beyaz koyu akıntı geliyordu fitille krem vermislerdi ben onları kullanmadım vajinami gün içinde sirkeli suyla yıkadım gecirdi
Anladım canım peki niye oluyormuş bu mantar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar