Sorum var VAJİNAL VARİSİ OLAN VARMI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nagehan tarafından oluşturulan VAJİNAL VARİSİ OLAN VARMI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,677 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı VAJİNAL VARİSİ OLAN VARMI
Konbuyu başlatan Nagehan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nagehan

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra geçer diyorlar ama iste doğuma kadar nasil dayanırım bilmiyorum çok afedersiniz küçük tuvaletini yaparken insan ıkınırmı ıkınarak yapıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogum yöntemi ile ilgili bir şey dediler mi size Peki yada bu sis damarların herhangi bir riski ile ilgili

Dogum yöntemi ile ilgili bir şey dediler mi size Peki yada bu sis damarların herhangi bir riski ile ilgili

Peki doğum yöntemi ile ilgili bir şey dediler mu size yada sis damarların tehlikesi ile ilgili
Yani doktoruma söyledim pek önemsemedi sezeryan olduğum için normal dogumda büyük risk oluyomuş bildiğim kadarıyla bu durum o yüzden normal doğum olmayada biliyomus bu vajinadaki varislerden dolayı

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ciddi bit vajinal varisim var bacaklarımı birlestiremeyecek kadar makatima kadar damarlar sis böyle olan varmi korkuyorum bir sey olacak diye 30 haftalik şuan.kan sulandirici kullanıyorum. Doktorun böyle bir şey 30 yıllık meslek hayatm da görmedim dedi hatta damarın resmini çekip bilim dergisine koymayı bile teklif etti reddettim tabiki ama çok korkuyorum var mı benim gibi olan
30 yıllık meslek hayatında 😁 çok özür dilerim güldüm ama benimde var aynı sıkıntı genelde oluyor kalp ve cerrahı ye git ben gittim tedavi uygunamiyor hamilelikten dolayı aşırı oluyor bende de 3 gebeliğimde oldu ve canım çok yanıyor afedersin tuvallete girince yanıyor çok acıyor doğumdan sonra geçiyor ama şuan benimde berbat damarlarım şiş patlayacak durumdalar hatta iç çamaşırı giymiyorum evde elbise etek giyiyorum çünkü acıyor dokununca bile doktorun böyle birşey teklif dahi edemez sana iyiki red etmişsin arastirabilirsin korkulacak birşey yok ama yinede kalp ve damar cerrahisi ne git bı baktır doktor doğumdan sonra seni cagiracaktir. Kadın doğum doktoru olarak başka bir doktora daha gitmeni öneririm geçmiş olsun canım haberdar et benide

Bendede var canım oğlumda olmuştu vajinada dogumdan sonra geçmişti şuan 17 haftalık hamileyim gitgide sisiyodamarlar bacagima doğru bilmiyorum nolcak ilerliyen haftalarda ama ara ara agri oluyo bendede ama çok zor bir durum geçmiş olsun
Evet ne yazikki benimde 3 gebeliğimde meydana geldi can acısından başka birşey değil cidden sinir oluyorum bu varislere vajinal varis daha kötü ne yazıkki kalp ve damar hastanesi var Ankara'da oraya gittim hormanlar ile alakalı ama doğumdan sonra tekrar gel ona göre işlem yapılacak dedi benim 17 yaşımda 2 defa kalbim durdu tedavi olmadım inşallah bişi yoktur erteleyip durdum dogumdan sonra gidin muhakkak baktırın derim geçmiş olsun güzel anne

Nagehan

Kayıtlı Üye
rank
30 yıllık meslek hayatında 😁 çok özür dilerim güldüm ama benimde var aynı sıkıntı genelde oluyor kalp ve cerrahı ye git ben gittim tedavi uygunamiyor hamilelikten dolayı aşırı oluyor bende de 3 gebeliğimde oldu ve canım çok yanıyor afedersin tuvallete girince yanıyor çok acıyor doğumdan sonra geçiyor ama şuan benimde berbat damarlarım şiş patlayacak durumdalar hatta iç çamaşırı giymiyorum evde elbise etek giyiyorum çünkü acıyor dokununca bile doktorun böyle birşey teklif dahi edemez sana iyiki red etmişsin arastirabilirsin korkulacak birşey yok ama yinede kalp ve damar cerrahisi ne git bı baktır doktor doğumdan sonra seni cagiracaktir. Kadın doğum doktoru olarak başka bir doktora daha gitmeni öneririm geçmiş olsun canım haberdar et benide

Evet ne yazikki benimde 3 gebeliğimde meydana geldi can acısından başka birşey değil cidden sinir oluyorum bu varislere vajinal varis daha kötü ne yazıkki kalp ve damar hastanesi var Ankara'da oraya gittim hormanlar ile alakalı ama doğumdan sonra tekrar gel ona göre işlem yapılacak dedi benim 17 yaşımda 2 defa kalbim durdu tedavi olmadım inşallah bişi yoktur erteleyip durdum dogumdan sonra gidin muhakkak baktırın derim geçmiş olsun güzel anne
Teşekkür ederim 💜

Teşekkür ederim 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar