Sorum var Vajinanın sağ tarafında agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Vajinanın sağ tarafında agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 433 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinanın sağ tarafında agri
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar hanmlar 16 haftalık hamileyim doktr eşi aşağıda bebeğinin belki o yapıyordur dedi,birde bundan önceki dogumumda acil müdahale olmuştu bebeği kaybettigm için o zamn ne olduğunu da bilmiyrz dedi ama..benim sağ alt tarafım aşırı ağrıyor azcik yürüsem ağrıdan dayanamicak şekil oluyrm başına böyle bir şey gelen varmı...çok ağrım var çocuğum okula gidiyr onu zor aliyrm böyle ne kadar devam edick 😔

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar hanmlar 16 haftalık hamileyim doktr eşi aşağıda bebeğinin belki o yapıyordur dedi,birde bundan önceki dogumumda acil müdahale olmuştu bebeği kaybettigm için o zamn ne olduğunu da bilmiyrz dedi ama..benim sağ alt tarafım aşırı ağrıyor azcik yürüsem ağrıdan dayanamicak şekil oluyrm başına böyle bir şey gelen varmı...çok ağrım var çocuğum okula gidiyr onu zor aliyrm böyle ne kadar devam edick 😔
Benim bu ikinci hamileliğim iki hamileliğimde yaşadım doktorum normal karşıladı vücut kendini hamileliğe veya doğuma hazırlıyo demişti ama senin ki çok şiddetliyse başka bi doktora da görün derim

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim bu ikinci hamileliğim iki hamileliğimde yaşadım doktorum normal karşıladı vücut kendini hamileliğe veya doğuma hazırlıyo demişti ama senin ki çok şiddetliyse başka bi doktora da görün derim
Yürüyünce agriyrmuydu sizinde gecmis hamilelikleri mi unuttm sanki ama böyle çok ağrım olmuyordu yaa..yürüyünce çok ağrıyor...

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Yürüyünce agriyrmuydu sizinde gecmis hamilelikleri mi unuttm sanki ama böyle çok ağrım olmuyordu yaa..yürüyünce çok ağrıyor...
Ben de öyle olmuştum 26 haftalık hamileyken yürüyemiyordum çok kötüydü dayanamayıp özele gittim doktor gayet normal hersey yolunda demişti için rahat etmeyecekse acile git istersen çok fazla sürmeden geçiyor ama.merak etme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım peki doktorun bu konuda herhangi bir ilaç önlem vesarie bişey demedi mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar