Vajinaya vuran ağri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde RüvvvAylizAda tarafından oluşturulan Vajinaya vuran ağri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 334 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinaya vuran ağri
Konbuyu başlatan RüvvvAylizAda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RüvvvAylizAda

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Herkese delam bugun 14+6 olduk ama sabahtan beri aşağıya vuran bi agrii var sürekli degil ara ara geliyo bebek hareketi oldugundan mi yoksa bi sıkıntı mi var anlayamıyorum ultrason da bebegim hem kafa üstü gibi duruyo sol tarafımda. Altta olan kısmı kafası aslında. Doktora sordugumda tutunma seklinden dolayı öyle olur belki zamanla döner dedi.Siz de de bu tarz ağrılar oldu mu?

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Herkese delam bugun 14+6 olduk ama sabahtan beri aşağıya vuran bi agrii var sürekli degil ara ara geliyo bebek hareketi oldugundan mi yoksa bi sıkıntı mi var anlayamıyorum ultrason da bebegim hem kafa üstü gibi duruyo sol tarafımda. Altta olan kısmı kafası aslında. Doktora sordugumda tutunma seklinden dolayı öyle olur belki zamanla döner dedi.Siz de de bu tarz ağrılar oldu mu?
Canim cift rahimliyim 36 olduk ilk aydan beri hem her ay adet oluyordum gunluk kanamam oluyor 36 hafta boyu'ca agrilar kanamalar benim skntilarima gore bunlar normal dediler kactane doktora gittim cocuk büyüyor vucut alisik degil agrilar normal ama yinede bir doktora görün soyle derim

A

Aaslii

Guest
Tam 11 haftalık olduk ve ağrılarım beni artık strese sokuyor.Bazen zonklama şeklinde de oluyor 3.gebeliğim hiç böyle olmamıştı. Sizin bebeğinizin cinsiyeti nedir?

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Tam 11 haftalık olduk ve ağrılarım beni artık strese sokuyor.Bazen zonklama şeklinde de oluyor 3.gebeliğim hiç böyle olmamıştı. Sizin bebeğinizin cinsiyeti nedir?
Evet sanki bıçak saplanmasi ya da zonklama gibi iş yerim stresli biraz o yuzden mi acaba diyorum. Cinsiyet i dha öğrenemedik 10 gün sinra inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim cift rahimliyim 36 olduk ilk aydan beri hem her ay adet oluyordum gunluk kanamam oluyor 36 hafta boyu'ca agrilar kanamalar benim skntilarima gore bunlar normal dediler kactane doktora gittim cocuk büyüyor vucut alisik degil agrilar normal ama yinede bir doktora görün soyle derim
Daha o kadar büyümemiştir diye düşünüyorum ama her insanin vücudu farklı çalışıyo etkileniyo tabi. Kontrolüme 10 gun var daha.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar