Vakti geldi tez gel yarim tez gel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Vakti geldi tez gel yarim tez gel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,421 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Vakti geldi tez gel yarim tez gel
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftamız 35 ve bebişimin babası askere gidiyo vakit geldi. Bize dua edin lütfen. 28 gün gidecek, eğer bebiş doğarsa 10 gün babalık izni verip askerlikten düşüyorlarmış. Yine de duygusalım. İnşallah kızımız sağlıkla babasını bekler. Hayır duanıza talibiz 💕
Hayırlısı ile kavuşun hepiniz

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar haftamız 35 ve bebişimin babası askere gidiyo vakit geldi. Bize dua edin lütfen. 28 gün gidecek, eğer bebiş doğarsa 10 gün babalık izni verip askerlikten düşüyorlarmış. Yine de duygusalım. İnşallah kızımız sağlıkla babasını bekler. Hayır duanıza talibiz 💕
Hayirlisiyla doner size insallah sikinti etme bn 18 ay bekledim asker yolu

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum benim inslaalh sağ salim geri gelir ve kızına erkenden kavuşur 🥰🤲🏻 dualarım seninle

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kuzumm😢kıyamam.Bən o anları yaşadım.Səni çokkk iyi anliom..Bir gün bin günə beraber olur.İnşAllah sağ salim dönür yanınıza.İçini ferah tut.Ondan kururlu bir hiss olamaz

Tüm sayfalar yüklendi.