Vanda oturanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~canan~ tarafından oluşturulan Vanda oturanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vanda oturanlar
Konbuyu başlatan ~canan~
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyim mutluyum ❤️😍

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bilirsiniz deprem oldu gece. Bunu daha önce yaşadım ama bilmiyorum gebelikte hissetmek çok başkaymış. İçim ürperdi. Rabbim korusun hepimizi ülkemizi 🤲 Çok zor afetler. Vanda yaşayanlar hissettiniz mi kızlar 🙁

Son düzenleme:

Nazem

Kayıtlı Üye
rank
Vanda oturmuyorum cnm ağrıda oturuyorum hissettim ve çok korktum zaten hafif sancimda vardi korkudan oda gitti😆😆😊 rabbim yardimcimiz olsun rabbim acısın cümlemize🤲💖

Kizlar bilirsiniz deprem oldu gece. Bunu daha önce yaşadım ama bilmiyorum gebelikte hissetmek çok başkaymış. İçim ürperdi. Rabbim korusun hepimizi ülkemizi 🤲 Çok zor afetler. Vanda yaşayanlar hissettiniz mi kızlar 🙁
Benok kötü hissettim ya hastanedeyim çocuklarım hasta oğlum yenidoğan yoğunbakımda yatıyor kızım yanımda odada depremi hissettiğim gibi kızımı alıp yoğunbakıma koştum oğlumu almak için çok kötüydü hala korkudan bi başkayım 😭🥺

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım 🙏
Allah razı olsun 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benok kötü hissettim ya hastanedeyim çocuklarım hasta oğlum yenidoğan yoğunbakımda yatıyor kızım yanımda odada depremi hissettiğim gibi kızımı alıp yoğunbakıma koştum oğlumu almak için çok kötüydü hala korkudan bi başkayım 😭🥺
Yaa kıyamam 😑 Allah şifa versin bebeğinize. Siz güçlü olun evlatlarınız için Allah büyük beterinden korusun hepimizi 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.