Sorum var Ve o beklediğim konu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Ve o beklediğim konu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ve o beklediğim konu
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ne zaman buraya Doğurdum yazacam die düşünüyordum 35+2 de geldi erken geldi ama hoşgeldi bebek bekleyenler de bir an önce kucağına alır inşallah 🤲
Gözün aydın canım benim ❤️ darısı başımıza inşallah ❤️ bebeğin durumu nasıl iyi mi canm sn nasılsın?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne zaman buraya Doğurdum yazacam die düşünüyordum 35+2 de geldi erken geldi ama hoşgeldi bebek bekleyenler de bir an önce kucağına alır inşallah 🤲
Oyyy maşallah hoşgeldiniz erkenci kuş ❤ rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah kuzum 🤲🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gözünüz aydın cnm rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah hayırlı uzun ömürler versin Rabbim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayır olsun gözün aydın olsun kuzum erken gelmiş hoş gelmiş olsun sağlıklı olsunda gerisi önemli değil 🥰kokla minigimizi bizim yerimize dikkat edin

Tüm sayfalar yüklendi.