Veda postudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Veda postudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Veda postudur
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebeliktakibim

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebeliğimin başından beridir bu uygulamayı kullanıyorum ama artık doğurdum çok şükür ve artık bebekle ilgi uygulamalar indirmenin vakti geldi . Hepinizi neredeyse tanıyorum . Ne sorudysam cevap verdiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ❤️. Beni bu uzun zorlu maratonda yalnız bırakmadığınız için sonsuz minnettarım. Rabbim hamile olanları biran önce yavrularına kavuştursun . Doğuranlara da bebeğiyle beraber hayirli , sağlıklı , bereketli günler diliyorum. Hepiniz Allah a emanet olun . Sağlıcakla kalın .🥺👋

C

Cccc

Guest
Bunda bebekuygulaması da var. Ben silmedim. Aylık haftalik bebek gelişimini anlatiyo aşıları var sırayla. Bebek moduna geç incele bulursun.bu uygulama da mevcut

Gebeliktakibim

New member
Yönetici
Test
Mod
rank
Öncelikle gözünüz aydın burada dogum yaptım diyen için çok mutlu oluyoruz. uygulama içerisinde sol ust menüye tiklayip bebek takip moduna geçebilir bebeğinizin haftalık aylık gelişimlerini takip edebilirsiniz. sizi yalnız bırakmamak için elimizden geleni yapmaya calisiyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.