Vegaferon kan damlası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Vegaferon kan damlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vegaferon kan damlası
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler oğluma kan damlasına başladım sağlık ocağında ebe ardından emzirebilirsin demişti fakat içinde sütle beraber alınmamalı diyor bi de bebeğim geri ağzından çıkartıyor sizler nasıl veriyorsunuz 🙏🏻 Ha bi de illa sabah mı verilmeli aç karına akşam falan versem farkeder mi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba anneler oğluma kan damlasına başladım sağlık ocağında ebe ardından emzirebilirsin demişti fakat içinde sütle beraber alınmamalı diyor bi de bebeğim geri ağzından çıkartıyor sizler nasıl veriyorsunuz 🙏🏻 Ha bi de illa sabah mı verilmeli aç karına akşam falan versem farkeder mi
Canım normalde demir ilacı süt ve süt ürünleriyle alınmamalı emilimi azaltıyor bu yetişkinlerde de böyle. Ben emzirdikten en az 1 saat sonra veriyordum arkasından portakal filan c vitamini veriyorum demir daha etkili hale geliyor ilacımız bitince hakiki pekmezi sulandırıp bir kaşık veriyorum günlük yine dikkat ediyorum tabi süt ürünlerine

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım normalde demir ilacı süt ve süt ürünleriyle alınmamalı emilimi azaltıyor bu yetişkinlerde de böyle. Ben emzirdikten en az 1 saat sonra veriyordum arkasından portakal filan c vitamini veriyorum demir daha etkili hale geliyor ilacımız bitince hakiki pekmezi sulandırıp bir kaşık veriyorum günlük yine dikkat ediyorum tabi süt ürünlerine
Benimki 4 aylık daha ek gıdaya başlamadığım için birsey veremiyorum 😞

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Banada dün verdi canım ama sağlıkocağın verdiği kan damlası iyi değilmiş bebeğin çıkacak olan dişlerine etki ediyormuş ben oceanın kini aldım dün. Ebe bana kan şurubunu verdiğinde emzirdiğin gibi verme açkende verme dedi emzir aradan Bi süre geçsin öyle ver dedi bide hasta falan olursa verme dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım ben ne zaman denk gelir isem eğer o zaman veriyorum benim kızımda ilk zamanlar atıyordu sonra alıştı içiyor şimdi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm bn saglik ocaginin verdigi d3 vitamini kullandim bebegimi mahvetti surekli kabiz huzursuzluk gecenlerde vegafron verdi ishal veya kabiz yapabilir dedi kullanmadim guvenemiyorum artik insallah senin bebise yan etki yapmaz

Tüm sayfalar yüklendi.