Vesvese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mizgin tarafından oluşturulan Vesvese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vesvese
Konbuyu başlatan Mizgin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Mizgin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim duruladığımda tuvalete sürekli vesvese oluyor ve ben bunu çok sıkıntı yapıyorum acaba bebeğim de etkileniyormu

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Vesveseyi düşündükçe önem verdikçe büyür. İnadına bir kere yıkanıp çıkın. İçiniz rahat etmese bile öyle namaz kılın. Yoksa o vesveseler büyür işin içinden çıkılmaz. Nurettin Yıldız hocadan dinlemiştim vesvese konusunu. Takip ettiğim bir hoca değil sadece vesvese konusunda araştırma yaparken onun söyledikleri daha iyi geldi.

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
Vesveseyi düşündükçe önem verdikçe büyür. İnadına bir kere yıkanıp çıkın. İçiniz rahat etmese bile öyle namaz kılın. Yoksa o vesveseler büyür işin içinden çıkılmaz. Nurettin Yıldız hocadan dinlemiştim vesvese konusunu. Takip ettiğim bir hoca değil sadece vesvese konusunda araştırma yaparken onun söyledikleri daha iyi geldi.
Katılıyorum size👏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar