Vitamin ilaçları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Vitamin ilaçları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 868 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin ilaçları
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bir şey sorucam ben vitamin ilacı kullandığımda çok midem bulanıyor 17 haftalık oldum ama kullanamıyorum bir zararı varmı hamileyken kullanmayan oldumu ve ilerleyen haftalarda başlasam en azından mide bulantılarım geçene kadar
Vitamin ilk haftalarda önemli canım omurilik ve beyin gelişimi için kullanmalısın

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bir şey sorucam ben vitamin ilacı kullandığımda çok midem bulanıyor 17 haftalık oldum ama kullanamıyorum bir zararı varmı hamileyken kullanmayan oldumu ve ilerleyen haftalarda başlasam en azından mide bulantılarım geçene kadar
Kullanman lazim takvi olarak mutlaka kendin icin bebek icin eger yutamiyosan doktoruna söyle damla versin.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktorun onerdiyse iç bebek için önemli vitamin ilacı .. miden bulaniyirsa yemekelrden 1 saat sonra ılık su ile al ya da doktora söyle markasını değiştirsin farklı isimden vitamin versin bana ilk verdiği iğrenç kokuyordu ağızda tat bırakıyordu son aldığım daha iyi pek mide bulantısı yapmadi bende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar