Vitamin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Vitamin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İçinde folik asit bulunan pregnacare vitaminini doktorum doğuma kadar kullanacaksın dedi hamileliğimden 2 ay önce folik asit kullanmıştım 12 haftalığız buraya kadar tamam fakat araştırmama göre folik asit alımını durdurmam gerekiyor doğuma kadar bu vitamini kullanmak ne kadar doğru olur ilk hamileligimde aynı doktordu başka vitamin kullanmıştım ama folik asit yoktu içinde birde sizlere danışmak istedim 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İçinde folik asit bulunan pregnacare vitaminini doktorum doğuma kadar kullanacaksın dedi hamileliğimden 2 ay önce folik asit kullanmıştım 12 haftalığız buraya kadar tamam fakat araştırmama göre folik asit alımını durdurmam gerekiyor doğuma kadar bu vitamini kullanmak ne kadar doğru olur ilk hamileligimde aynı doktordu başka vitamin kullanmıştım ama folik asit yoktu içinde birde sizlere danışmak istedim 🙏
Canım doğuma kadar devam ediliyor folik asit kullanımına, sadece ilaçlar değişiyor bebek biraz büyüdükten sonra folik asit tek başına yeterli gelmediği için, vitamin destekli folik asit kullanmaya başlıyorsun

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan demir d vitamini ve imom kullaniyorm imom içinde folik asit mevcut

Tüm sayfalar yüklendi.