Vücüt ağrısı/Burun tıkanıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Vücüt ağrısı\/Burun tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücüt ağrısı\/Burun tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mama

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Sabahları vücudum çok ağrıyor sanki gebelik öncesi böyle değildi. Yatak ve yastığım da ortapedik onlarla alakalı olacağını sanmıyorum. Haftanin iki gunu spora iki gunu yuzmeye gidiyorum vucudumu dinc tutmaya calisiyorum ama gecen hafta bir agirlik çöktü sadece uyuma isteği geliyor. Ozellikle vucut agrisi ve burun tıkanıklığı uykumu bölüyor. Daha gebeligim basindayim ama bununla bir ilgisi olabilir mi? Çözüm önerisi var mı?

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Sabahları vücudum çok ağrıyor sanki gebelik öncesi böyle değildi. Yatak ve yastığım da ortapedik onlarla alakalı olacağını sanmıyorum. Haftanin iki gunu spora iki gunu yuzmeye gidiyorum vucudumu dinc tutmaya calisiyorum ama gecen hafta bir agirlik çöktü sadece uyuma isteği geliyor. Ozellikle vucut agrisi ve burun tıkanıklığı uykumu bölüyor. Daha gebeligim basindayim ama bununla bir ilgisi olabilir mi? Çözüm önerisi var mı?
Merhaba cnm. Vücut agrisini bilmiyorum ama burun tikanikligini ben 3. Ayimdan beri cekiyorum. Suan 31 haftaligiz asla burnumdan nefes alamiyorum. Aylardir tikali. Dogumdan sonra geciyor diyorlar. Genelde tuzlu su çekmek iyi deniliyor. Dene istersen cnm. Uyuma istegin cok normal😍 ben sabah yataktan kalkar salonda nerde yatacagima karar verip tekrar yatardim. Gözümü acamiyordum cok tatli bir uykuydu 😅

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm. Vücut agrisini bilmiyorum ama burun tikanikligini ben 3. Ayimdan beri cekiyorum. Suan 31 haftaligiz asla burnumdan nefes alamiyorum. Aylardir tikali. Dogumdan sonra geciyor diyorlar. Genelde tuzlu su çekmek iyi deniliyor. Dene istersen cnm. Uyuma istegin cok normal😍 ben sabah yataktan kalkar salonda nerde yatacagima karar verip tekrar yatardim. Gözümü acamiyordum cok tatli bir uykuydu
Tekrar yatma sekline cok guldum canim :)) Allah yardımcımiz olsun hamilelik her anlamda zor ne diyeyim.

Tüm sayfalar yüklendi.