Vücut morlukları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Vücut morlukları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 577 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücut morlukları
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 17 haftalik gebeyim. Gecen hafta diz kapagimda bir morluk farkettimm herhalde bir yere vurmusum dedim. Ama bir haftadir geçmedi. Gebelikten sonra ilkkez yasiyorum bunu. Okadar hassaslasti ki vucudum dokunsalar ağrıyor. Dünde baska bir yerim küçük bir kizarik olacagina mosmor olmuş görünce şaşırdım. Bilmiyorum gebelikle ilgisi var mi doktora sormalimiyim.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 17 haftalik gebeyim. Gecen hafta diz kapagimda bir morluk farkettimm herhalde bir yere vurmusum dedim. Ama bir haftadir geçmedi. Gebelikten sonra ilkkez yasiyorum bunu. Okadar hassaslasti ki vucudum dokunsalar ağrıyor. Dünde baska bir yerim küçük bir kizarik olacagina mosmor olmuş görünce şaşırdım. Bilmiyorum gebelikle ilgisi var mi doktora sormalimiyim.
İlk defa duyuyorum vücudun açık tenli mi hassastır belki

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doktora söyle canım eğer vurmadan kaynaklı ise bişey olmaz değilse kan değerlerine baktırman faydalı olur

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum vücudun açık tenli mi hassastır belki
Evet açık tenliyim canım. Eskisinden cokcok hassasım. Ama ilk defa duyduguna göre bilindik bise değil gebelikten degil demekki😍🥳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora söyle canım eğer vurmadan kaynaklı ise bişey olmaz değilse kan değerlerine baktırman faydalı olur
Evet canim durduk yere değil yani. Kanimda düşmüştü demirimde düşüktü. Tahlil sonuçlarını bekliyordum. Bakalım ne çıkacak. Sagol canim😘🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet açık tenliyim canım. Eskisinden cokcok hassasım. Ama ilk defa duyduguna göre bilindik bise değil gebelikten degil demekki😍🥳
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim durduk yere değil yani. Kanimda düşmüştü demirimde düşüktü. Tahlil sonuçlarını bekliyordum. Bakalım ne çıkacak. Sagol canim😘🤗
Geçmiş olsun ☺️

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Benim de dogumdan sonra böyle olmustu canım kollarım da ve bacaklarım da morluklar fark etmıstım. Bende ilk baş çarpısımdır diye önemsemedim ama artınca doktora gıtmıstım. Tiroidlerden dolayı öyle olmus. Tiroidlerım az calısıyomus hapla duzene gırdıler ömür boyu kullancan hap dedı doktor. Simdi 22 haftalık gebeyim ayda bir kontrolum oluyor. Düzene gırdı cok sukur. Sen hamileymısın gercı kontrol ediyordur doktr tiroit degerlerını sen yıne de bi gorun bakalm

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Benim de dogumdan sonra böyle olmustu canım kollarım da ve bacaklarım da morluklar fark etmıstım. Bende ilk baş çarpısımdır diye önemsemedim ama artınca doktora gıtmıstım. Tiroidlerden dolayı öyle olmus. Tiroidlerım az calısıyomus hapla duzene gırdıler ömür boyu kullancan hap dedı doktor. Simdi 22 haftalık gebeyim ayda bir kontrolum oluyor. Düzene gırdı cok sukur. Sen hamileymısın gercı kontrol ediyordur doktr tiroit degerlerını sen yıne de bi gorun bakalm
Gecmis olsun canim oncelikle. Benim troidler gebe kalmadan once kontrole baslanmisti. Duzenli ilac kullaniyorum. Ve bugün düne gore morluğun arttığını farkettim. Hemde simsiyah. Hadi dizimi bir yerr carptim dedim. Ama gogsumu bir yere carpmam mümkün degil. Doktor arkadasla konuştuk bugün acile gidecegim birazdan. İns kötü birsey degildir😔

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi bendede oldu canim ilk hamileleigim zamaninda suan 31 haftaligiz hala var baldjrlarimda oluyor agri yok ama oluyor korkma gebelikten o ama yinede istersen doktoruna bir sor ben gitmedim doktora benimki ole bole degil bacgmin her yerinde vardi korkulcak bise yok yani

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Aynisi bendede oldu canim ilk hamileleigim zamaninda suan 31 haftaligiz hala var baldjrlarimda oluyor agri yok ama oluyor korkma gebelikten o ama yinede istersen doktoruna bir sor ben gitmedim doktora benimki ole bole degil bacgmin her yerinde vardi korkulcak bise yok yani
Ahh gecmis olsun cnm benim. Ya benim bacagimda degildi ondan biraz endiselendim. Zaten hastaneye yatirdilar kan oihtilasmasina baktilar elh normal cikti trombosit ler ve baktigi diger tum tahliler normalmis. Ama nedenini şuan bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar