Vücutta kaşıntı ve batma sizde oldu mu hiç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Habis tarafından oluşturulan Vücutta kaşıntı ve batma sizde oldu mu hiç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,219 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücutta kaşıntı ve batma sizde oldu mu hiç
Konbuyu başlatan Habis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Habis

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben şuan 30+3 hamileyim ama bu süreçte neredeyse hiç uyumadım hep uykusuz geçti ve uzanmaya başladığımda özellikle hep vücuduma iğne batıyormus gibi oluyor ve bacaklarım çok kaşınıyor sizde oldu mu

C

Cccc

Guest
Son haftalarda bana da olmuştu 8.aydan sonra bacaklarım avuçlarım kaşınıyordu doktora söylemedim sonra yara oluyor kaşıyınca. Söyledim 6 tupkan aldı
Benceönemli olablir herkesin ki farklı benimki geçti ama internet te araştırdım korkutucu şeyler yazıyordu oyuzden sende doktora söyle geçmiş olsun .ben doğurdum bacaklarım kaşıntı geçti. Ellerim uyuşuyordu geçti.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben şuan 30+3 hamileyim ama bu süreçte neredeyse hiç uyumadım hep uykusuz geçti ve uzanmaya başladığımda özellikle hep vücuduma iğne batıyormus gibi oluyor ve bacaklarım çok kaşınıyor sizde oldu mu
Oluyor hayatım duş al nemlendir vazelin zeytinyağı krem ne bulursan sür rahatlatır

Habis

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalarda bana da olmuştu 8.aydan sonra bacaklarım avuçlarım kaşınıyordu doktora söylemedim sonra yara oluyor kaşıyınca. Söyledim 6 tupkan aldı
Benceönemli olablir herkesin ki farklı benimki geçti ama internet te araştırdım korkutucu şeyler yazıyordu oyuzden sende doktora söyle geçmiş olsun .ben doğurdum bacaklarım kaşıntı geçti. Ellerim uyuşuyordu geçti.
Allah razı olsun inşallah çok sağolun

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayn bnde 30 haftadan beri bu eziyeti çekiyorum çok şükür yinede karnım ve goguslerin özellikle kasimaktn kıpkırmızı ypiyrm yinede rahtlamiyrm

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Evet bnm 3 gebeligimdi yaşamadığım kalmadı oluyor hiç korkma doğurana kadar her yerin agriyacak

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Demir ilacı kullanıyorsan demir bağlama seviyen iyice yükselmiş olabilir canım. Doktoruna söyle test yapılır yüksekse kesilir ilaç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demir ilacı kullanıyorsan demir bağlama seviyen iyice yükselmiş olabilir canım. Doktoruna söyle test yapılır yüksekse kesilir ilaç
Demir bağlama seviyesi yükseldiğinde genellikle bacakta kaşıntı ile ortaya çıkar sıkıntılı bir durum değildir. İlacı kestiğinde kaşıntı da 3 4 gğn içinde kesilir tabi ilaç kullanıyormusun bilmiyorum afaki konuşuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar