Vücuttaki kılları neyle alıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Vücuttaki kılları neyle alıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücuttaki kılları neyle alıyorsunuz
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikten önce epilasyona gidiyordum şimdi baya çoğaldı kıllarım siz neyle alıyorsunuz
Ağda canım ama oda gebelikten sanırım alt tarafım ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikten önce epilasyona gidiyordum şimdi baya çoğaldı kıllarım siz neyle alıyorsunuz

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank

Ağdaya cesaret edemiyorum ya hep rahatlığa alıştım şimdi acı çekmeye gelemiyorum

Epilator ama bu dönem ekstra hassas oluyor 😐
Oda baya acı verici

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Nerdeyse 1 aydır alt bölgeyi alamıyorum ama tuylerimde uzamıyor hormonlardan dolayı sanırım doğumum yaklaştı ağdaya gitcem kuaföre çünkü bir iki yapmayi denedim kendim goremiyorum ki nasıl yapiyim ayna fln koyup yapiyim dedim onuda beceremedim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Nerdeyse 1 aydır alt bölgeyi alamıyorum ama tuylerimde uzamıyor hormonlardan dolayı sanırım doğumum yaklaştı ağdaya gitcem kuaföre çünkü bir iki yapmayi denedim kendim goremiyorum ki nasıl yapiyim ayna fln koyup yapiyim dedim onuda beceremed

Nerdeyse 1 aydır alt bölgeyi alamıyorum ama tuylerimde uzamıyor hormonlardan dolayı sanırım doğumum yaklaştı ağdaya gitcem kuaföre çünkü bir iki yapmayi denedim kendim goremiyorum ki nasıl yapiyim ayna fln koyup yapiyim dedim onuda beceremedim
Aynı durumdayım canım makinayla aliyodum ama nerde şekilden şekile giriyorum yaparken ama yok son iki aydır yapamıyorum mecbur hiç istemeden jilet kullanıyorum zorlasam karnım kasiliyo jiletle bile yapamıyor yoruluyorum bazen

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ağda en güzeli hep ağda yaptirdim birde bende de tam tersi gebelikten döküldü hep alt tarafimda ki kıllar bacaklarım da kiler kaslarım az döküldü koltuk altımda az döküldü ama en çok dökülen yer genital bölge ve bacak oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar