Sorum var Xocid 19 oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lala tarafından oluşturulan Xocid 19 oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Xocid 19 oldum
Konbuyu başlatan Lala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkese merhaba kizlar.33 haftalik hamileyim karona oldum.hic yakalanan olmusmudur? Aslinda cokta agir gecirmedim,fakat pozitif cikti sonuç.Doktorlar bebege zarari olmadigini soylediler fakat tabikide takildim ben.wimdiden yazan herkese teswkkur ederim.Dualarinizi eskik etmeyin🙏
Çok geçmiş olsun canım bende geçirdim ilaçsız bebeğe bir zararı olmaz Allah'ın izniyle

E

Esrasn

Guest
Herkese merhaba kizlar.33 haftalik hamileyim karona oldum.hic yakalanan olmusmudur? Aslinda cokta agir gecirmedim,fakat pozitif cikti sonuç.Doktorlar bebege zarari olmadigini soylediler fakat tabikide takildim ben.wimdiden yazan herkese teswkkur ederim.Dualarinizi eskik etmeyin🙏
Çok geçmiş olmuşsun benim arkadaşlarımda olmuştu çok şükür bebekleri sağlıklı doğdu kendileride iyiydi covid eski gücünü kaybetti korkmayın geçer Allah'ın iznyle artık norml grip gbi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah hiç bir şey olmaz canım sen bol bol nane limon ballı süt iç ve sade soda bin içine limon sıkarak onunla beraber sarimsaj yut bende olmuştum @Zeynep23 arkadaşımız bana bunları yap dedi yaptım 2 güne toparladım canım inşallah sanada şifa olur 🤲🏻

Lala

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hiç bir şey olmaz canım sen bol bol nane limon ballı süt iç ve sade soda bin içine limon sıkarak onunla beraber sarimsaj yut bende olmuştum @Zeynep23 arkadaşımız bana bunları yap dedi yaptım 2 güne toparladım canım inşallah sanada şifa olur 🤲🏻
Cok tesekkur ederim,iyiki varsiniz guzel anneler 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.