Ya kızlar göbek toparlayıcı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Listeleri kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar göbek toparlayıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Listeleri
Konu Başlığı Ya kızlar göbek toparlayıcı
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım ben de ilk doğumumda öyle yapmıştım hiç göbek möbek kalmamış da kızıma da hamile kaldığında zaten kimse benim hamile olduğumu bile anlamıyordu ama maalesef ki doğumdan sonra ikinci doğum olduğu için bir tek göbeğim kaldı
Annemde iki kez sezaryan olmuş aynı oda bana yaptığı gibi sarmış onda da asla göbek yok. Bünye meselesi bence .

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rahatsız etmiyor cnm doğumdan hemen sonra 3 gün feln bagkamistim sahada baklamdim arada bı korse takip cikariyodum zararlı sandığım için uzun süre giymiyirdum
Canim öyleyse takarsın ama korseyi gece önermiyorum bende takmıyorum çünkü benimki aşırı sıkıyor sadece gün içinde takıyorum ve belli bir süre çıkardıktan sonra tekrar takıyorum yani dört beş saatte bir çıkarıp tekrar takıyorum, eğer korse çok zorluyorsa uzun bir şal yada bezle de sıkı bağlayabilirsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Vallahi Ayşenur Sen bu dediğin çarşafı nasıl yaptın Ben anlamadım hala Ben de aynı senin dediğin gibi çarşaf yaptım ama oturup kalktığımda çarşaf katlanıyordu
Öncelikle evde kullanmadığın uzun bir çarsaf gerek ve ince olmasına özen göster ki sardıkça seni terletmesin. Annem benim dikişimin olduğu yerden başlayıp yıkarı doğru bir kademe bir kademe sarardı ben çarşafla uyurdum üstüne birde ince bir tülbet işe sabit durması için bağlardı aynı şekilde çarşafısa bağlardı. Ben 1 ay her gün daha sıkı bir şekilde sararak göbeği götürdüm. Çarsafla yatıp kalkardım asla kayma katlanma olmazdı

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay bnm göbeğim de çok dikiş üstü oldu aşırı kötü duruyor ben acaba ne zaman karnımı yukarı toparlayıp göbeği topwrlaya bilirim.sezeryanim yeni olduğu için korkuyorum valla aslında basen kalça sorunum çok onları nasıl yok edicem diye düşünüyorum ay birde eşime sen gör doğumdan sonra nasıl kilo vericem gör diye hava atiyordum😀😀
Canim dikişlerin olduğu için korse çok sıkar şimdilik bir bezle bağlayabilirsin ben doğum iki haftasında bezle bağlar ondan sonra korseye geçerdim, kilo içinde her sabah aç karnına ılık su iç canım ve gün içinde de bolca su ve ara öğün olmak üzere bolca sebze ve meyve tüketi ve ekmeği hayatından çıkar derim, tabi şeker ve tuz dengesini de sağlaman lazım inşallah kilo verirsin canım bende şuan kilo almak için uğraşıyorum 😂 eşimde çok zayıfladın diye şikayet ediyor 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle evde kullanmadığın uzun bir çarsaf gerek ve ince olmasına özen göster ki sardıkça seni terletmesin. Annem benim dikişimin olduğu yerden başlayıp yıkarı doğru bir kademe bir kademe sarardı ben çarşafla uyurdum üstüne birde ince bir tülbet işe sabit durması için bağlardı aynı şekilde çarşafısa bağlardı. Ben 1 ay her gün daha sıkı bir şekilde sararak göbeği götürdüm. Çarsafla yatıp kalkardım asla kayma katlanma olmazdı
Çarşaf konusunda sana katılıyorum Ayşem bence çok işe yarıyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Yap canım dwdiğim Şey asla sezaryan yerini acıtmıyor ben kayrada öyle yaptım şuan görsen hiç hamile demezsin bana 😂😂 yine bu doğumdan sonra aynı şekil yapacağım 😂😂
Oh mis banada öyle bir fizik lazim 😀 ah ah eski halim gözümün önüne geliyor da ne manken gbi kızdım ya

Canim dikişlerin olduğu için korse çok sıkar şimdilik bir bezle bağlayabilirsin ben doğum iki haftasında bezle bağlar ondan sonra korseye geçerdim, kilo içinde her sabah aç karnına ılık su iç canım ve gün içinde de bolca su ve ara öğün olmak üzere bolca sebze ve meyve tüketi ve ekmeği hayatından çıkar derim, tabi şeker ve tuz dengesini de sağlaman lazım inşallah kilo verirsin canım bende şuan kilo almak için uğraşıyorum 😂 eşimde çok zayıfladın diye şikayet ediyor 😑

Çarşaf konusunda sana katılıyorum Ayşem bence çok işe yarıyor
Ah keşke zayıflasam tabi çok da aşırı zayifta sevmiyorum yine biraz balık etim olsun da benm sorunum çoğunlukla kalça basen müheppet yemiş gbi kaldılar ta aselden beri bnde hiç sevmem eskiden orantılıydim😀

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oh mis banada öyle bir fizik lazim 😀 ah ah eski halim gözümün önüne geliyor da ne manken gbi kızdım ya

Ah keşke zayıflasam tabi çok da aşırı zayifta sevmiyorum yine biraz balık etim olsun da benm sorunum çoğunlukla kalça basen müheppet yemiş gbi kaldılar ta aselden beri bnde hiç sevmem eskiden orantılıydim😀
Bende zayıflığı severim ama biraz kiloda fena sayılmaz hani , umarım kilolarından bir an önce kurtulursun, ama bence her hâlinlede güzelsin yani

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bolca limonlu su iç 1litre şu şişesinin içine limonlu su yap iç o göbekten eser kalmaz
Peki ya göbek altı yagı nasıl yok eder.? Benimki erimiş az kalmış ama tikiş üzeri sarkıyor kötü duruyor o kadar deriyi nasıl toplar diye düşünüyorum. Nasıl kullandıgın krem ya bişey varmı ? Ben badem avakodo yagı E vitamini bide vazelin karışımı bişey sürdüm. Sonra giyiniyorum bakalım nasəl olucak deri nasl toparlanıcak? Spor şartmı?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Teyzesi görsen zıpırı bugun art arda karnıma tekme attı 😂😂

Ayn cnm katılıyorum bnnde çok az bişey var evde bibjac hareketle geçer de yapamaya üşeniyorum 😅
Hhahaha bende yapamam ay göbek kalsa sanırım 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bende zayıflığı severim ama biraz kiloda fena sayılmaz hani , umarım kilolarından bir an önce kurtulursun, ama bence her hâlinlede güzelsin yani
Çok teşekkür ederim o senin güzel kalbinin bakışı canm bnm inşallah kurtulurum cnm ya eskisi gbi mis olurum

Teyzesi görsen zıpırı bugun art arda karnıma tekme attı 😂😂

Hhahaha bende yapamam ay göbek kalsa sanırım 😂😂
Oh mis valla ne güzel atsın valla çok güzel oluyor ben video başında bekleyip tekme atışını çekerdim 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar