Sorum var Ya kızlar sağa yatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Ya kızlar sağa yatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar sağa yatmak
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben hep sola yatamıyorum hep sağa dönüyorum vede bebeğimi hep sağda yatınca oynuyor bir sıkıntı olurmu sağa yatmamda.
Olmaz canım endişe etme. Bende gebeliğim boyunca sağım da yattım çünkü en rahat öyle hissediyordum ama arada sola da yat canım bebek için aslında en iyisi sol ama sağa yatmakta da sakınca yok endişe etöe yani

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım endişe etme. Bende gebeliğim boyunca sağım da yattım çünkü en rahat öyle hissediyordum ama arada sola da yat canım bebek için aslında en iyisi sol ama sağa yatmakta da sakınca yok endişe etöe yani
Sağol bitanemm çok teşekkür ederim içime bir nebze su döktün zaten saga sola dön dön uyuyamıyorumda

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
olmaz canim banada hic sol rahat gelemzdi hep saga yatardim
Sen doğum yaptin mı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ sol arada değiştir benim tansiyonum dengesizdi doktor çoğunlukla sola yat dedi zor oldu ama alıştım artık tansiyonum da eskisi gibi değil şükür belki ondandır
Ayy canım o dönmek varya mahvediyor

Sağ sol arada değiştir benim tansiyonum dengesizdi doktor çoğunlukla sola yat dedi zor oldu ama alıştım artık tansiyonum da eskisi gibi değil şükür belki ondandır
Bebeğin ve senin sağlık açısından sola yatmak daha iyi kuzum
Elimden geldiğince sola yatmaya çalışıyorum kuzun

Bebeğin ve senin sağlık açısından sola yatmak daha iyi kuzum
Elimden geldiğince sola yatmaya çalışıyorum kuzun
Aynen kuzum valla ben artık ağlayacak şekile geliyordum 😂😂
Sen doğum yaptin demi canim

Tüm sayfalar yüklendi.