Yabancı korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Yabancı korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yabancı korkusu
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Rabiacim sen burda osmangazidemidisin
Evet canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eger kalabalıktır arasında büyümediyse normal canım her gördüğüne giden çocuklar genelde kalabalık ailelerde doğan çocuklar ha eğer sürekli yanindaysa annenler ve bu tepkiyi veriyorsa o zaman endişe et dediğim şekilde ise normaldir
Sağol canım benim ama rahatsızlık hastalık gibi olduğunu düşünmüyorum. Eşimin ailesine yapmıyor aybu durumu benim aileme garezi var 🤣🤣 biz aile apartmanındayız eşimin tarafını daha sık görüyor ondan büyük ihtimalle.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım

Sağol canım benim ama rahatsızlık hastalık gibi olduğunu düşünmüyorum. Eşimin ailesine yapmıyor aybu durumu benim aileme garezi var 🤣🤣 biz aile apartmanındayız eşimin tarafını daha sık görüyor ondan büyük ihtimalle.
Rabiacim mill piyango sanami çıktı yoksa🤣🤣🤭🤭🧐🧐

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım

Görmüyor ya canım normaldir 🤭

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 6 aylık olduk Gökçe 4. Aydan beri yabancılarda ağlıyor. Yabancı dediğimde annem ve ablam falan yani öyle uzak kimseler de değil. Haftada bir görüşürüz ailecek genelde Gökçe zır zır susmaz. Yüzlerine bakıp bakıp ağlıyor kucaklarına almaya fırsat bile kalmıyor. Çok yol denedik gökçeyi görmeyin konuşmayın bakalım ona dedim denedik yine olmadı. Bize misafir gelince de ağlıyor biz başkasına gidince de ağlıyor yabancılara. Sadece anne ve babasını istiyor yanında 🤷
Surejki yan yana olmadığınızdan ýabancilayabilir sanirim artik cevreye daha hakimler

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar 6 aylık olduk Gökçe 4. Aydan beri yabancılarda ağlıyor. Yabancı dediğimde annem ve ablam falan yani öyle uzak kimseler de değil. Haftada bir görüşürüz ailecek genelde Gökçe zır zır susmaz. Yüzlerine bakıp bakıp ağlıyor kucaklarına almaya fırsat bile kalmıyor. Çok yol denedik gökçeyi görmeyin konuşmayın bakalım ona dedim denedik yine olmadı. Bize misafir gelince de ağlıyor biz başkasına gidince de ağlıyor yabancılara. Sadece anne ve babasını istiyor yanında 🤷
Canim sadece anne babasını tanıdığı için ağlıyor Ali'de öyleydi ama bir yaşına girdikten sonra düzeldi biraz büyüsün anlasın ağlamaz artık

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Surejki yan yana olmadığınızdan ýabancilayabilir sanirim artik cevreye daha hakimler
Alışana kadar süreç biraz zor geçiyor canım

Canim sadece anne babasını tanıdığı için ağlıyor Ali'de öyleydi ama bir yaşına girdikten sonra düzeldi biraz büyüsün anlasın ağlamaz artık
İnşallah canım bekleyelim bakalım 💕

Tüm sayfalar yüklendi.