Yagmurda ıslandım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ebrulii tarafından oluşturulan Yagmurda ıslandım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yagmurda ıslandım
Konbuyu başlatan Ebrulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar kizimin okuluna gittim yağmur aşırı derecede yagmaya başladı baya islandim donustede ayaklarım bayağı islandi hamileyim bişey olurmu ya ılık suyla duş aldim hemen nane limon içsem bişey olurmu
Olmaz canım ya endişe etme ıslak şekilde uzun süre kalmadıysan hiç bişey olmaz nane limon içebilirsin hava sıcaklığı nasıl biraz kendini ayaklarını sıcak tut bugün bol c vitamini al vücut direncini yüksek tut Allah'ın izniyle bişey olmaz korkma

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım ya endişe etme ıslak şekilde uzun süre kalmadıysan hiç bişey olmaz nane limon içebilirsin hava sıcaklığı nasıl biraz kendini ayaklarını sıcak tut bugün bol c vitamini al vücut direncini yüksek tut Allah'ın izniyle bişey olmaz korkma
Hava esiyodu canım soguktu biraz tamam öyle yapayım çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım 🙏💕

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kizimin okuluna gittim yağmur aşırı derecede yagmaya başladı baya islandim donustede ayaklarım bayağı islandi hamileyim bişey olurmu ya ılık suyla duş aldim hemen nane limon içsem bişey olurmu
Bence bişey olmaz ya şuan ki yağmurlar yaz yağmuru soğuk olmaz fazla 🤗 ama ılık şeyler tüket yinede vücudunu sıcak tut 🤗🤗

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Yaz yağmuru bi şey olmaz canım hemen ılık bir süt iç şifa olsun bebişine
Tamam canım içerim amin inşallah Allah razı olsun🙏💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence bişey olmaz ya şuan ki yağmurlar yaz yağmuru soğuk olmaz fazla 🤗 ama ılık şeyler tüket yinede vücudunu sıcak tut 🤗
İnşallah tamam canım öyle yaparım teşekkür ederim 🥰💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç bir şey olmaz cnm şimdiki yağmur insanı hasta etmez zaten gerekeni yapmisisn ..
İnşallah teşekkürler canım cevap için💕

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
ahh canm ya nasıl korkmussun güzel anne birşey olmaz Merak etme,😂🥰❤️birde hangi il orası yağmur yağıyor birda hava 40 derece yanıyozzz🥵🥵🤯

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar