Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,813 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İmoşun Annesi

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
3. Seneme girecem neredeyse çocuğm olmuyordu doktora gittim polikistik over kisttin var dedi. Adetten yıkandıktan hemen sonra doktrm rahim filmi çekmemi istedi çektirdim sonuç normal çıkmıştı 26 nisanda çektirmiştim ve şuan 5 haftalık gebeyim acaba Bi sıkıntı olurmu ya bilgisi olan lütfen bilgilendirsin 😔
Canım içini ferah tut Rabbım onu sana nasip ettiyse hiç bisey olmaz ben hamile olduğumu bilmeden kanal tedavisi oldum kovid testi yaptım film çektirdim dis için ilaç kullandım sonradan öğrendim hamile olduğumu başta çok korktum ama çok şükür 5 aylık olduk şimdilik her şey yolunda elhamdülillah 🙏🥰

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Canım içini ferah tut Rabbım onu sana nasip ettiyse hiç bisey olmaz ben hamile olduğumu bilmeden kanal tedavisi oldum kovid testi yaptım film çektirdim dis için ilaç kullandım sonradan öğrendim hamile olduğumu başta çok korktum ama çok şükür 5 aylık olduk şimdilik her şey yolunda elhamdülillah 🙏🥰
Ya çok sevindim sizin adınıza rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah♥️😊çok teşekür ederim bilgileriniz sayesinde sevindirdiniz beni Allaha sizi sevindirsin inşallah🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hamile olduğumu bilmeden tam 5 haftalıkken kovit için BT çektirmiştim, hamileliğimi öğrendikten sonra doktora sordum daha yerleşmesi bile olmuyor önemli değil demişti🤷‍♀️ içim rahat etmedi birkaç doktordan fikir aldım aynısını söylediler
Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😊💝

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sevindim sizin adınıza rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah♥️😊çok teşekür ederim bilgileriniz sayesinde sevindirdiniz beni Allaha sizi sevindirsin inşallah🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😊💝
Amin canım Allah razı olsun Rabbım sana bağışlasın sağlıkla dünyaya getirmek nasip olsun inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar