Yalancı kasilmalarim artti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Yalancı kasilmalarim artti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 648 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı kasilmalarim artti
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzeee

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 3 gündür yalancı kasilmalarim çok arttı 20 dkkaya bir oluyor oluyor gece uyuyabiliyorum o yüzden yalancı diyorum. Nefesimi kesiyor olduğunda ama ağrı yok. Vajinada acayip baskı yapıyor artık Dr 3 gün önce serviks yumuşamaya başlamış demişti. 40+3 um sizce doğum yakınmidir. Normal için bekliyorum?

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 3 gündür yalancı kasilmalarim çok arttı 20 dkkaya bir oluyor oluyor gece uyuyabiliyorum o yüzden yalancı diyorum. Nefesimi kesiyor olduğunda ama ağrı yok. Vajinada acayip baskı yapıyor artık Dr 3 gün önce serviks yumuşamaya başlamış demişti. 40+3 um sizce doğum yakınmidir. Normal için bekliyorum?
Tabiki yakın son günlere gelmişsin artık Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki yakın son günlere gelmişsin artık Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımya

Tabiki yakın son günlere gelmişsin artık Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
Ya ne bileyim sanki olmicak gibi gelmeye başladı sezeryanda son olarak istiyorum çok istiyorum normal doğumu. Ama artık nasıl baslicak baslicak mi umudumu kaybediyo gibiyim herşeyi ona yorup yorupda olmamasindan

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Az kalmış cnm Allahım bi nefeste kucağına almayı nasip etsin

E

Esmacakmakk

Guest
Ben de 38+6 yım o kadar çok kasılmalarım oluyor ki nefesim kesiliyor her seferinde ve 5 dk da bir 6 dk da bir girip 30-50 sn sürüyor. Geçen doğuyor sandım artık ama yalancıymış hepsi:(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar