Yalancı sancı nasıl olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Yalancı sancı nasıl olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı sancı nasıl olur
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
38+3gunluk hamileyim sırtım yarım saatten beridir sanki ikiye bölünücek belki 1 saattır de kesilmedi azalıp artıyo yalancımı gerçek sancımı
Bende 38 hafta 2 günlüğüm xun benimde oyleydi belden kasiklarima vuruyordu bazen oturunca bazen uzaninca geciyordu sonra ılık bi duş aldim oyle kesildi olmadi bi ılık duş al ozmananlarsim yalancimi gercekmi die

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim rahmim bugün sabahtan beri düzenli kasiliyordu ağrım yok dye umursamadim ama kasılma oldukça vajinamda baskı artmaya basladi çok hafif de bı ağrı var belimde. Sizce doğum sancıları mi bu

Racamize_4

Kayıtlı Üye
rank
Oturuyom boş ayakta boş git gide artıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmedi benimki şidetleiyo sanki git gide brlim ağrıyo sadece kasıklarımda hafiften vuruyo
Artan agri gercektir ve sanci suresi uzunsa da gercek sancidir yalanci sanci dinlenince gecer ve kisa surelidir zaten

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
38+3gunluk hamileyim sırtım yarım saatten beridir sanki ikiye bölünücek belki 1 saattır de kesilmedi azalıp artıyo yalancımı gerçek sancımı
Doğum sancılarım sırttan bıçaklanıyormuş gibi başladı sonra belime indi ordan kasıklarıma indi ama bir gece evde bıçaklandım yani sonra ertesi gün de açılman var diyip yatırdılar sonrada zorla doğurttular 😂

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Bende 38 hafta 2 günlüğüm xun benimde oyleydi belden kasiklarima vuruyordu bazen oturunca bazen uzaninca geciyordu sonra ılık bi duş aldim oyle kesildi olmadi bi ılık duş al ozmananlarsim yalancimi gercekmi die
Aldom şiddetlendi ama kesildi sonradan neden anlamadım taö hastaneye gidicektim hastane lafını duyunca kesildi ağrılarım gelmekmi istemiyo acaba

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Aldom şiddetlendi ama kesildi sonradan neden anlamadım taö hastaneye gidicektim hastane lafını duyunca kesildi ağrılarım gelmekmi istemiyo acaba
Vla bende anlamadim bazen oyle bi sanci oliyoki insn ne yapacagini bilmiyor 15dkada bi oliyor bende 5dkada bi olunca cok siddetli olunca ozman zaten dogum baslamis oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar