Sorum var Yalnızlık,can sıkıntısı,,bunalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Yalnızlık,can sıkıntısı,,bunalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalnızlık,can sıkıntısı,,bunalmak
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok canım Hamileyim 26 haftalık bebeğimi bekliyorum bende belki onunla zaman geçirince herşey daha güzel olur ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallahhhhh sağlıkla doğsun bebeğim, ama işte daha çok var ya kalan zamanda napıcam henüz 3 ay var yaklaşık 😔

Çıkalım desem yok demez de işte çokta istekli yaklaşmadığı için benim hevesim kaçıyor istemiyorum çıkmak
Allah'ım yardımcın olsun canım benim meleğin doğunca onunla zaman daha güzel geçer ❤️❤️🤲

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım yardımcın olsun canım benim meleğin doğunca onunla zaman daha güzel geçer ❤️❤️🤲
İnşallah canım o iyi sağlıklı bir şekilde doğsun da başka bişey istemiyorum yani Cümlemizin bebekleri sağlıkla doğar inşallah 🥰

İnşallah canım o iyi sağlıklı bir şekilde doğsun da başka bişey istemiyorum yani Cümlemizin bebekleri sağlıkla doğar inşallah 🥰
Senin nasıl ailen yakın mi sen sıkılıyor musun neler yapıyorsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Senin nasıl ailen yakın mi sen sıkılıyor musun neler yapıyorsun
Kuzum inşallah amin 🤲 benimkiler 1 saatlik yerdeler bende evde zamanım geçiyor eşim izinlii günlerde değerlendiriyoruz 🥰🥰🥰 hep riskim oldigu için evden çıkamıyorum ama özledim birşeyler yapmayı 😢

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum inşallah amin 🤲 benimkiler 1 saatlik yerdeler bende evde zamanım geçiyor eşim izinlii günlerde değerlendiriyoruz 🥰🥰🥰 hep riskim oldigu için evden çıkamıyorum ama özledim birşeyler yapmayı 😢
İşte hayat çok garip senin riskin olduğu için çıkamıyorsun benim gidecek yerim olmadığı için ama sonuç olarak aynı durumdayız 🫤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar