Sorum var Yalnızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceroş tarafından oluşturulan Yalnızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalnızlık
Konbuyu başlatan Ceroş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dinlerim inşallah Rabbim ferhaliga çıkarsın hayırlısı ile kucağıma akaydım 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım 😍
Alırsın inşallah canım o zaman tek odak noktan yavrum olacak sıkılmaya fırsatın🥰 olmayacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıkılmaya vaktim olmuyor ev çocuk yemek oğlumun dersi hafta sonları gezmeye ayırdım evde zaten mutfaktayim hep 🤣🤣🙈 misafir hiç bitmiyor günüm var sohbetim var varda var
Allah kolaylık versin canım 🙏 en iyisini yapıyorsun insan kendisine de vakit ayırmalı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar canım çok sıkkın 7. Ayimdayim 28 haftalık eşim hep çalışıyor ben de çalışıyorum ama o neredeyse akşamları bile çalışıyor olduğum yerde de çok yalnızım pek bir çevrem akrabam yok kendimi çok yalnız hissediyorum kızım da biraz hasta huysuz oturup saatlerce aglayasim var bana dua edin lütfen daralan gönlüme ferahlık versin Rabbim çok şükür sukursuzluk değil ama bu aralar iyi değilim hormanlardan mi acaba
Hormonlardan kaynaklı olabiliyor kuzum kendine bol bol dua et evde Ayetel Kürsi oku dinle rabbim gönlüne ferahlık versin

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canım çok sıkkın 7. Ayimdayim 28 haftalık eşim hep çalışıyor ben de çalışıyorum ama o neredeyse akşamları bile çalışıyor olduğum yerde de çok yalnızım pek bir çevrem akrabam yok kendimi çok yalnız hissediyorum kızım da biraz hasta huysuz oturup saatlerce aglayasim var bana dua edin lütfen daralan gönlüme ferahlık versin Rabbim çok şükür sukursuzluk değil ama bu aralar iyi değilim hormanlardan mi acaba
Hormanlardan Benda bazen agliyorum herseydan etkilanyorum sarki dinlasam film izlesam evde tek kalsam cok duygusalastim bu aralar😌😪

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar