Yanlız kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Yanlız kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,571 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yanlız kalmak
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oradaydım nilüfer de geri Malatya'ya döndüm cnm sen neredesindydn ? Allah nasip ederse temmuz da geleceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım benim inşallah 💜 Canımız sağolsun alıştık ya yarın hayatımız da yoktu çok zor ama aşkım kaynnm k bbm var kışları ayrıydk onlar Malatyadydi bu sene hep birlikteydik ev yaptık onlara da ev yapılana kadar beraberiz oda 3 seneyi rahat bulur sansima
Ayy beraber oturman çok kötü olmuş Allah yardımcın olsun eşim diyor gitmeden seni anneme bırakayım ben istemedim bir zaman evimde kalacam sonra kendi ailemin yanına gidicem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Nilüfer deyim bende 36 yıldır bursaliyim 🤗
Yaaa ne güzel bizde görükledeydik sen cnmm

Ayy beraber oturman çok kötü olmuş Allah yardımcın olsun eşim diyor gitmeden seni anneme bırakayım ben istemedim bir zaman evimde kalacam sonra kendi ailemin yanına gidicem
Yok yok canım hiç oralı olmasa 🤗🤗😂 bayramda anam ağladı kalabalıktan herkeste geldi eşimin tarafları bizde kaldı kaynimin nişanlısı annesi babası eşimin halası kızı eşimin amcası iki kızı karısı ve dede işte anam agldi biz ev yaptık herkes bize geldi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Yok yok canım hiç oralı olmasa 🤗🤗😂 bayramda anam ağladı kalabalıktan herkeste geldi eşimin tarafları bizde kaldı kaynimin nişanlısı annesi babası eşimin halası kızı eşimin amcası iki kızı karısı ve dede işte anam agldi biz ev yaptık herkes bize gel

Altınşehirdeyim ben canim

Ay hayır olsun dün gece rüyamda sen buraya doğuruyorum diye post açmıştın hatta öyle etkilenmişim ki şimdi yazdığını görünce rüya olduğunu anladım 🤭 Hayırlısıyla sen de evladına kavuşursun inşAllah 🤲
Gerçektenmi çok endişe telas.içindeyim sanırım malum oldu kalbim yerinden cikicak 3 gün kaldı yatış olucak benimde Perşembe sezeryan Allah yardımcım olsun çok korkuyorum

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Gerçektenmi çok endişe telas.içindeyim sanırım malum oldu kalbim yerinden cikicak 3 gün kaldı yatış olucak benimde Perşembe sezeryan Allah yardımcım olsun çok korkuyorum
Ben de öyleydim ne yapacam ne edecem ay nasıl olacak bak 15 ay geçti bile hiç anlamadım valla hatta bir daha çocuk falan istemem diyordum şimdi bebek gördüm mü ay diyorum kardeş mi yapsak 🤭😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ben de öyleydim ne yapacam ne edecem ay nasıl olacak bak 15 ay geçti bile hiç anlamadım valla hatta bir daha çocuk falan istemem diyordum şimdi bebek gördüm mü ay diyorum kardeş mi yapsak 🤭😂
Yaaa herkes aynı şeyi söylüyor umarım bende ilerde hiç hatırlamam bile bugünleri ama işte bilmediğim birşeye giriyorum nasıl olucak ne olucak korkusu var yoksa mecbur o artık ordan cikicak ameliyathanededen girip çıkana kadar gözlerimi acmiycam diyorum yani kafamda türlü türlü senaryolar 😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Yok yok canım hiç oralı olmasa 🤗🤗😂 bayramda anam ağladı kalabalıktan herkeste geldi eşimin tarafları bizde kaldı kaynimin nişanlısı annesi babası eşimin halası kızı eşimin amcası iki kızı karısı ve dede işte anam agldi biz ev yaptık herkes bize geldi
Kız kaynanayla yaşamak çok zor Allah yardımcın olsun inşallah canm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kız kaynanayla yaşamak çok zor Allah yardımcın olsun inşallah canm
Aminn amin inşallah canım benim konteyner ve yanında salon mufak konteyner kadar bir uer var sobalı önünde kapalı balkon oraya geçtiler bizimklr işte kaynım çok kızdı ev var evde kalın diye derdinize ne oldu diye

Gerçektenmi çok endişe telas.içindeyim sanırım malum oldu kalbim yerinden cikicak 3 gün kaldı yatış olucak benimde Perşembe sezeryan Allah yardımcım olsun çok korkuyorumo
Orayı bilmiyorum gordysem de bilemedim cnm ☺️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aminn amin inşallah canım benim konteyner ve yanında salon mufak konteyner kadar bir uer var sobalı önünde kapalı balkon oraya geçtiler bizimklr işte kaynım çok kızdı ev var evde kalın diye derdinize ne oldu diye

Orayı bilmiyorum gordysem de bilemedim cnm ☺️
Ay iyi olmuş kızması yoksa başına kalırlardı ev bahane

Tüm sayfalar yüklendi.