Yanlız kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Yanlız kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,469 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yanlız kalmak
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyimis valla 🤣
İlk başlarda zor geliyordu ama insan alışıyor 🤭 9-21 çalışıyordu mesela bu hafta eve gelmesi çıkmasını yolu da ekle mesai kaldığı için bir posta daha yemek de çıkıyor tok geliyor.Eve geldiğinde zaten Gökçe uyumuş oluyor, erken kalkacam yoruldum diye de zaten bir saate uyuyor anca bir saat görüşebiliyoruz evde de olsak 😂 Günde 12 saat çalışıp git gel 2 saat de yol olunca hiç bir şeye zaman kalmıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk başlarda zor geliyordu ama insan alışıyor 🤭 9-21 çalışıyordu mesela bu hafta eve gelmesi çıkmasını yolu da ekle mesai kaldığı için bir posta daha yemek de çıkıyor tok geliyor.Eve geldiğinde zaten Gökçe uyumuş oluyor, erken kalkacam yoruldum diye de zaten bir saate uyuyor anca bir saat görüşebiliyoruz evde de olsak 😂 Günde 12 saat çalışıp git gel 2 saat de yol olunca hiç bir şeye zaman kalmıyor
Çok çalışıyormus kuzum ya saatleri niye öyle fazla

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ben buna şükür iyiyim ama bir kaç konu yüzünden üzgünüm eşim maddi durumlardan dolayı istanbula gidecek çalışmaya eşinden ayrı kalan varmı hiç daha öncede kalmıştım ama bu sefer 4 ay filan kalacak 😔
Valla canım ben de aynı durumdayım benim eşimde kasım ayından itibaren İstanbulda yanlızım ablamda kaldım 20 gün evimde kaldım 10 gün annem gilde kaldım 1 ay şimdi de evimdeyim yoruldum valla göçebe gibi orda burda kalmaktan şuan evimde çok mutluyum. Özlüyorum ama bizim için gittiniğini biliyorum bide benim eşim her hafta sonu geliyo sanırım oyüzden de rahatım. Pazartesi gönderdim bugun gelicek inşallah 🙏 bi zaman sonra alışıyor insan emin ol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla canım ben de aynı durumdayım benim eşimde kasım ayından itibaren İstanbulda yanlızım ablamda kaldım 20 gün evimde kaldım 10 gün annem gilde kaldım 1 ay şimdi de evimdeyim yoruldum valla göçebe gibi orda burda kalmaktan şuan evimde çok mutluyum. Özlüyorum ama bizim için gittiniğini biliyorum bide benim eşim her hafta sonu geliyo sanırım oyüzden de rahatım. Pazartesi gönderdim bugun gelicek inşallah 🙏 bi zaman sonra alışıyor insan emin ol
Rabbiö kavuştursun canım ayrılık zor ya

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım benim zor bir durum gerçekten
Aynen zor olacak canm sağol canm benim ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz hep ayrı kalıyoruz 1 aydır annemlerdeyim hatta arada 2 sene boşandık bile bana hiç koymaz 😂🤭
Allah iyiliğini versin kız 🤣🤣🤣🤣

Ay en güzeli o zaman baharım bir yıl dişini sık onsuz sonra her yıl rabbim nasip ederse onunla gidersin
Bende öyle diyorum ege tarafına çalışmaya gider yazın ev tutar bizde tatile gitmiş oluruz bu yıl ayrı kalacağız dayanacam mecbur

Bende senin gibiyim canm benim eşimde yıllardır hep öyle çalıştı bi akşam evde oda uyuyor bende alışkınım

Yaa ne güzel hafta sonları gelmesi benimki çok zor ben malatyadayım o istanbula gidecek bende biraz evde kalıp annemlerin yanına gidecem köye biraz orda kalırım

Son düzenleme:

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ben buna şükür iyiyim ama bir kaç konu yüzünden üzgünüm eşim maddi durumlardan dolayı istanbula gidecek çalışmaya eşinden ayrı kalan varmı hiç daha öncede kalmıştım ama bu sefer 4 ay filan kalacak 😔
Benim eşim gitse ne güzel olurdu senede bir gelse bahar ama adam hergun eve geliyor 🤭🤭😎 neyse ben iki ay tatile gidecem onu goturmem haha😈😈 yaşasın kötülük

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen zor olacak canm sağol canm benim ❤

Allah iyiliğini versin kız 🤣🤣🤣🤣

Bende öyle diyorum ege tarafına çalışmaya gider yazın ev tutar bizde tatile gitmiş oluruz bu yıl ayrı kalacağız dayanacam mecbur

Bende senin gibiyim canm benim eşimde yıllardır hep öyle çalıştı bi akşam evde oda uyuyor bende alışkınım

Yaa ne güzel hafta sonları gelmesi benimki çok zor ben malatyadayım o istanbula gidecek bende biraz evde kalıp annemlerin yanına gidecem köye biraz orda kalırım
Rica ederim kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet eşim askeri personel olduğu için bazı zamanlardan sürekli ayrı kalıyoruz uzun süren görevler, memlekete gitme vs. Birkaç güne yalnızlığa alışıyorsun. Zaten artık teknoloji gelişti görüntülü görüşüyorduk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar