Yanlız kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Yanlız kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,502 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yanlız kalmak
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bu sene bende öyle olacam gibi 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canm benim eşimin mesleği yok malatyada o yüzden gitmek zorunda birde maddi sıkıntılar işte
Canım Malatya da geçen yıl çok inşaat işi vardı abimler İstanbul dan oraya toplu işçi getirdiler yaklaşık bi ay kaldılar şu an iş sezonu açıldı orda yokmu iş

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım Malatya da geçen yıl çok inşaat işi vardı abimler İstanbul dan oraya toplu işçi getirdiler yaklaşık bi ay kaldılar şu an iş sezonu açıldı orda yokmu iş
Canım eşimin kalp sorunu var ağır iş yapamıyor normalde markette çalışıyordu fazlasıyla zorlanınca çıkmak zorunda kaldı eşim balık meze ustası o işte yok burda o yüzden sezonluk yere gidecek mecbur güzel bi maaşla işte yoksa bende gitmesini istemiyorum

🌼 Ben Gül bu arada
Bende bahar çok memnun oldum canım ❤

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım eşimin kalp sorunu var ağır iş yapamıyor normalde markette çalışıyordu fazlasıyla zorlanınca çıkmak zorunda kaldı eşim balık meze ustası o işte yok burda o yüzden sezonluk yere gidecek mecbur güzel bi maaşla işte yoksa bende gitmesini istemiyorum

Canım rahatsızlığı neyb tam olarak özel deilse eğer
Benim de kalp rahatsızlığım olduğu için merak ettim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen bu sene bende öyle olacam gibi 🤣

Evet canm benim eşimin mesleği yok malatyada o yüzden gitmek zorunda birde maddi sıkıntılar işte
Kız ol ol gerçekten çok güzel ama kocana belli etme eve gelince nazlan 😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ben buna şükür iyiyim ama bir kaç konu yüzünden üzgünüm eşim maddi durumlardan dolayı istanbula gidecek çalışmaya eşinden ayrı kalan varmı hiç daha öncede kalmıştım ama bu sefer 4 ay filan kalacak 😔
Rabbim yardımcın olsun canm hayat şartları zor bazen gerekebiliyo ayrı kalmak zor ama mecbur

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ay valla çok şanslıymışın bir Egeli olarak en sevdiğim balık-meze-güneş batışı az biraz da Müzeyyen Senar 🤭

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kız ol ol gerçekten çok güzel ama kocana belli etme eve gelince nazlan 😂
Kız 3 çocukla benim için zor olacak ama nazlanıcam hemde en fazlasıyla 😁

Rabbim yardımcın olsun canm hayat şartları zor bazen gerekebiliyo ayrı kalmak zor ama mecbur
Aynen öyle vallahi

Ay valla çok şanslıymışın bir Egeli olarak en sevdiğim balık-meze-güneş batışı az biraz da Müzeyyen Senar 🤭
7 senedir evliyim bir sor bana balık meze yapmışmı 😃😃😃 inşallah ileriki senelerde yapar 🤣🤣 nerelisin canm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız 3 çocukla benim için zor olacak ama nazlanıcam hemde en fazlasıyla 😁

Aynen öyle vallahi

7 senedir evliyim bir sor bana balık meze yapmışmı 😃😃😃 inşallah ileriki senelerde yapar 🤣🤣 nerelisin canm
İzmirliyim ama şu an mecburen Eskişehirdeyim inşAllah memleketime kavuşmak nasip olur bir gün çok özledim 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar