Yanlız kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Yanlız kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,521 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yanlız kalmak
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım eşimin kalp sorunu var ağır iş yapamıyor normalde markette çalışıyordu fazlasıyla zorlanınca çıkmak zorunda kaldı eşim balık meze ustası o işte yok burda o yüzden sezonluk yere gidecek mecbur güzel bi maaşla işte yoksa bende gitmesini istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bahar çok memnun oldum canım ❤
Ay canım rabbim şifa versin inşallah 🥴🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ben buna şükür iyiyim ama bir kaç konu yüzünden üzgünüm eşim maddi durumlardan dolayı istanbula gidecek çalışmaya eşinden ayrı kalan varmı hiç daha öncede kalmıştım ama bu sefer 4 ay filan kalacak 😔
Ayy keşke bizimki gitse de hiç gelmese tek kalmak gibisi yok valla mis çocuklar bile onun çıkardığı kadar iş çıkarmıyor😒

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oldu kuzum sabah 11:38 de dünyaya geldi kızım ama yoğum bakımda şuan 🥺🥺
Hadi yaa Rabbim acil şifalar versin prensese 🤲 sorun ne canım durumundan bahsettiler mi

Oldu kuzum sabah 11:38 de dünyaya geldi kızım ama yoğum bakımda şuan 🥺🥺
Sen nasılsın peki canım doğumun nasıl geçti şuan üzgünsün de hem psikolojik olarak ama canı sağ olsun bebiş de düzelir Allah'ın izniyle bu günler de geçer Rabbim yeterki can sağlıgı versin sağlık versin🤲🤲

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hadi yaa Rabbim acil şifalar versin prensese 🤲 sorun ne canım durumundan bahsettiler mi

Sen nasılsın peki canım doğumun nasıl geçti şuan üzgünsün de hem psikolojik olarak ama canı sağ olsun bebiş de düzelir Allah'ın izniyle bu günler de geçer Rabbim yeterki can sağlıgı versin sağlık versin🤲🤲
Doğum esnasında su yutmuş canım ciğerine kaçmış o yüzden oksijen desteği alıyor

Tüm sayfalar yüklendi.