yanlizim dertlesecek kimse yok😪😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan yanlizim dertlesecek kimse yok😪😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,310 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yanlizim dertlesecek kimse yok😪😪
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yok, aılen sahıp çıkmaz mı yada Bı destek
varlar ama dövdü diye gidersem asla geri gelemem isim göçümde yok çocuklarıma da bakmazlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bu zamana kadar zaten elin bana kalkarsa durmam yanında diye dövmüyordu oda biliyor gidersem yüzümü asla göremez ama yapti
Valla diyeceğim o kendini asla ezdirme çeker giderim de tehtit et erkeklerin huyu dovsemde sovsemde gidemez kafası var diye rahatlar bir daha elini kaldirirsan çeker giderim de ve yaparsa da asla affetme zaten kizin var

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
varlar ama dövdü diye gidersem asla geri gelemem isim göçümde yok çocuklarıma da bakmazlar
Off bilmiyorum şimdi 😥sussan kendıne herşeyı hak sanacak ve suçluluk hıssetmeyecek ama gitsen aıleler dahıl oldu mu annen çoöuklara bakar babanlarla kalırsın elin illaki Bi iş görür yani kalmak çözüm degıl bıde en ufak birşeyde kavga çıkaran Bi eşin var kalsan devam etse Bi kaç dövmeden sonra daha fazla olacak

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
beş yıllık evliyim üç yaşında kızım var ve 6 aylik hamileyim eşimle hep tartışmaz olur en ufak lafimda parlar iş hemen kavgaya gider evet bana küfür eder iter kakalar ama hiç dovmemeisti dün beni çok kutu dövdü kizimin gözü önünde ve çok pişman oldu yalvardı bana sustum ama çok korkuyorum alışkanlık haline getirirse
6 aylık hamile kadını dövüp ve bir tokat değil bildiğin dövdü diyorsun sonrasında pişman mı oluyor öyle pişmanlığa var ya.Uzuldum senin adına ama hiç mi canının kıymeti yok sen erken doğum da yapabilirdin veya başka sorunlarda ortaya çıkabilirdi ki şükür şimdilik çıkmamış gözüküyor.Bence ne olursa olsun git ailenin yanına biraz kafanı dinle eğer kalırsan o asla pişman olmayacak bu durumda gitmeyen hiç gitmez diyip daha beterini yaşatacak sana üstelik kızın da aklı eriyor en azından onu düşün rahat edemem deme rahatsız ol ama siddet görmeyeceğin bir çatı altında ol.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Off bilmiyorum şimdi 😥sussan kendıne herşeyı hak sanacak ve suçluluk hıssetmeyecek ama gitsen aıleler dahıl oldu mu annen çoöuklara bakar babanlarla kalırsın elin illaki Bi iş görür yani kalmak çözüm degıl bıde en ufak birşeyde kavga çıkaran Bi eşin var kalsan devam etse Bi kaç dövmeden sonra daha fazla olacak
ailem çocuklarıma asla bakmaz gidersem geride gelemem bir süre sonra evlen diyecekler onun aileside beni hiç sevmiyorlar sürekli onu dolduruyorlar araya girmezler biliyorum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
İlk kızıma hamileydim ve 4 5 aylık bir şeyim dayak sebebim yemeği ocakta unutup koltuk üzerinde dalmışım öyle bir uyku ki kokuya bile uyanmamisim hamilelikten olsa gerek neyse bağırdı çağırdı sonra bir baktım bana artık nasıl hirslandiysa elektrikli süpürgenin borusuyla vurdu karnıma hemde sonra duruldu aradan bir saat geçti ama ben hala vurduğu yerde yatıyorum kalkarsan sanki çocuk altından düşüp gidecek hemde daha 17 yaşındaydım en son yanıma geldi nasıl ağlıyor ama pişmanlığından dayanamadım bende sarıldım ağladım barıştık iki gün sonra yine başka bir sebepten bu sefer bunu vicdan azabına sokmak için gülmeyin kızlar ama salçayı sulandırıp pijama sürdüm zaten bana vicdan yapmıyor belki çocuga birşey oldu korkusuyla yapmaz diye o gün bugün olmadı yani daha yeni ağır bir kavgamız oldu ama bunlara fırsat yok her zaman eşime derim sende 9 ayliksin bende senide ana doğurdu benide bana birşey olsa benim anam yanıp tutusmazmi Allah'tan kork zaten kuldan utandigin yok ne bileyim ay yazarken ağladım eskiler aklıma geldi fırsat vermeyin karşılık ver yaaa insana vuruyorsa sende vur hicbirseyden korkma Allah'a o an de Allah'ım gucumu senden alıyorum çaresizliğimi biliyorsun senden korkuyorum ama siginagim sensiz kuvvet ver bana de Allah var gam yok unutma 💖

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
beş yıllık evliyim üç yaşında kızım var ve 6 aylik hamileyim eşimle hep tartışmaz olur en ufak lafimda parlar iş hemen kavgaya gider evet bana küfür eder iter kakalar ama hiç dovmemeisti dün beni çok kutu dövdü kizimin gözü önünde ve çok pişman oldu yalvardı bana sustum ama çok korkuyorum alışkanlık haline getirirse
Ya beni yanlış anlama gitmem beni geri vermezler diyorsun ama bu adam sana çocuğuna hasret kalmazsa aynısı yine yaşanır ve yüz aldığı için daha kötüsüne de cesaret edebilir yinede sen daha iyi tanırsın eşini Rabbim yuvanıza ferahlık versin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne desem bilemedim ağır bi laf etmek istemiyorum 🤦‍♀️ bi kadını heleki hamileyken ve evladının yanında dövmek nedir ya bütün tüylerim diken diken oldu anlatamam sana!! Her zaman derim konu ne olursa olsun ilk kazığı atan ikinciyi hep daha sağlam atar. Bi haltı bi kere yiyen devamını da her zaman getirir yani. Allah kahretsin diyorum başka da bişey diyemiyorum. O kızının psikolojisi ne olacak unutacak ama bilinç altında kalacak o çocuğun o ne travmalara sebep olacak belki! Ya karnında ki insan olan az bi vicdan sahibi olan biri bunu yapar mı ya köpek yavrusu mu o ki onlara bile nasıl sahip çıkıyor insan olan insanlar.. Ya bişey olsaydı bebeğe, ya ona denk gelseydi Allah korusun ölseydi bişey olsaydı... Böyle konular beni benden alıyor canım benim madem o denli dövdü al çocuğunu git anana babana illa boşan değil ama bi burnunu sürt baban abin afedersin ama bi ağzına s..çsın. Ülkede gün geçmiyor ki bi cinayet daha işlenmesin onlarda birilerinin kocası babası hafife almayın lütfen böyle şeyleri ya döverken düşün kafanı çok sert şekilde bi yere çarptın ne oldu e öldü olacak Allah korusun. İlk defa yaptı vs vs bunlar yaptığı şeyi hafifletmez. Yuvanı yık demem asla ama bugün ört bas edip yarın öbür gün daha beterini yaşama yaptığını burnundan getir ki bi daha öyle bi halt ettiğinde seni kaybedeceğini bilsin

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne desem bilemedim ağır bi laf etmek istemiyorum 🤦‍♀️ bi kadını heleki hamileyken ve evladının yanında dövmek nedir ya bütün tüylerim diken diken oldu anlatamam sana!! Her zaman derim konu ne olursa olsun ilk kazığı atan ikinciyi hep daha sağlam atar. Bi haltı bi kere yiyen devamını da her zaman getirir yani. Allah kahretsin diyorum başka da bişey diyemiyorum. O kızının psikolojisi ne olacak unutacak ama bilinç altında kalacak o çocuğun o ne travmalara sebep olacak belki! Ya karnında ki insan olan az bi vicdan sahibi olan biri bunu yapar mı ya köpek yavrusu mu o ki onlara bile nasıl sahip çıkıyor insan olan insanlar.. Ya bişey olsaydı bebeğe, ya ona denk gelseydi Allah korusun ölseydi bişey olsaydı... Böyle konular beni benden alıyor canım benim madem o denli dövdü al çocuğunu git anana babana illa boşan değil ama bi burnunu sürt baban abin afedersin ama bi ağzına s..çsın. Ülkede gün geçmiyor ki bi cinayet daha işlenmesin onlarda birilerinin kocası babası hafife almayın lütfen böyle şeyleri ya döverken düşün kafanı çok sert şekilde bi yere çarptın ne oldu e öldü olacak Allah korusun. İlk defa yaptı vs vs bunlar yaptığı şeyi hafifletmez. Yuvanı yık demem asla ama bugün ört bas edip yarın öbür gün daha beterini yaşama yaptığını burnundan getir ki bi daha öyle bi halt ettiğinde seni kaybedeceğini bilsin
hepinizden çok özür diliyorum hakkınızı helal edin derdimi döküp sizleri üzdüm ama inanin bilsem gitsem her şey iyi olacak bir dakika bile durmam bu evde kızımdan koparilmak istemiyorum tek umudum inşallah pişmanlığı fayda eder bir daha yapmaz 😪😪😪😪

Ya beni yanlış anlama gitmem beni geri vermezler diyorsun ama bu adam sana çocuğuna hasret kalmazsa aynısı yine yaşanır ve yüz aldığı için daha kötüsüne de cesaret edebilir yinede sen daha iyi tanırsın eşini Rabbim yuvanıza ferahlık versin
inşallah canım allah pişman etsin onu

inşallah canım allah pişman etsin onu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
hepinizden çok özür diliyorum hakkınızı helal edin derdimi döküp sizleri üzdüm ama inanin bilsem gitsem her şey iyi olacak bir dakika bile durmam bu evde kızımdan koparilmak istemiyorum tek umudum inşallah pişmanlığı fayda eder bir daha yapmaz 😪😪😪😪
Canım benim helal olsun üzüldük elbette ama bizlik bişey yok sonuçta ne yaparsan kendi kendine yapmış olacaksın. Yine diyorum ayrıl demiyorum asla, diyemem de zaten ama burnunu sürtmen gerekiyor diye düşünüyorum. Ve hadi diyelim ki ayrıldın kızını kimse koparamaz senden hele ki dövme yüzünden olan ayrılıklar da mahkeme asla o çocuğu babaya vermez darp raporu vs bi kanıt olursa elinde tabi. Eskidendi o kız çocuk babaya oğlan anneye verilmesi öz babadan bile taciz tecavüz olayları arttığı için kız çocuk anneye veriliyor eskisi gibi değil hiçbir kanun kural, ki yaşı küçük çocuk direk anneye veriliyor. Böyle şeylere göz yummayın lütfen insansın sende dayak adam etseydi eşek adam olurdu dayakla bi yere varılmaz ve sürekli kavga, gürültü, huzursuzluk yaşanan bi evde bi çocuk ne kadar sağlıklı büyüyebilir. Kocanı seviyorsun belli ama sevgi bile durdurmaz bi süre sonra seni emin ol. Bıçak kemiğe dayanmadan önlem alınmalı bence ailem geri göndermez ama bakmaz da demişsin. Bakmıyorlarsa sende döneceğim ben dersen mecbur gönderirler seni zorla tutacak halleri yok ama bu kadar çabuk affedip sineye çekmemen gerekiyordu bence ilerisi için daha kötü olabilir. Burnunun güzelce sürtülmesi gerekiyor o kocanın bence

Tüm sayfalar yüklendi.