Sorum var Yardım edebilecek olan var mı (deprem)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Yardım edebilecek olan var mı (deprem) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,558 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edebilecek olan var mı (deprem)
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Adıyaman çok zor durumda ev kalmadı ordada her yer dümdüz oldu özellikle besni ve merkez tarafı komple tuzla buz oldu yollar çöktü yarıldı ölü sayısı çok bugün bi kuzeninin çocuğunu daha ölü çıkardılar çok kötüyüm gerçekten 🥺
Okadar üzgünüm ki bu nasil bir acıdır demin bir video izledim maf oldum aglamakta 😔😔😢😢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adıyaman çok zor durumda ev kalmadı ordada her yer dümdüz oldu özellikle besni ve merkez tarafı komple tuzla buz oldu yollar çöktü yarıldı ölü sayısı çok bugün bi kuzeninin çocuğunu daha ölü çıkardılar çok kötüyüm gerçekten 🥺
Adıyaman'da kiler çok kötüler konuşuyorum gelen eşyalar gitmiyormus😢😢😢😢 çok zor durumdalar

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım tırı geliyor ama hemen köylere gitmeden bitiyor bizim öbür köyde herkes imkanı ile yapmış bir yerler çadır vs yok Allah yardım etsin yollar darmadağın Gölbaşı Adıyaman yolu çökmüş ondan sonra ilerisi erkenek tüneli daha beter çöktü Adıyaman da göçük altında olan çok ve yardım çok zor gider yol berbat
Gölbaşılı mısınız bnde oralı sayılırım

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ben de Marasliyim cnm maltydym sizin durumlar nasıl ya
Berbat çok kötü herşey gecenin bir yarısı dışarda kaldık kızım şimdi hasta yüreğim parçalanıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi olmaya toparlanmaya çalışıyoruz özenle aldığımız evimiz kızımın odası herşey gitti. Zor günlerden geçiyoruz rabbim bidaha yaşatmasın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Berbat çok kötü herşey gecenin bir yarısı dışarda kaldık kızım şimdi hasta yüreğim parçalanıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi olmaya toparlanmaya çalışıyoruz özenle aldığımız evimiz kızımın odası herşey gitti. Zor günlerden geçiyoruz rabbim bidaha yaşatmasın
Allah yardımcınız olsun inşallah canım benim bizde ayniydik son çare buraya geldik mecbur ya hastahane dahil her yer gitti ya

Tüm sayfalar yüklendi.