Yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 354 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
29+4 haftalık gebeyim. Cinsel organımız üst kısmında Bi ağrı var ama sanki morarmış Bi yerin ağrıması gibi. Böyle Bi durum yaşayan var mı bir de sol taraf ta hep aynı noktada genellikle

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
29+4 haftalık gebeyim. Cinsel organımız üst kısmında Bi ağrı var ama sanki morarmış Bi yerin ağrıması gibi. Böyle Bi durum yaşayan var mı bir de sol taraf ta hep aynı noktada genellikle
Aynen bende öyleyim kipirdayamiyorum hatta kasılıyor kaynanam rahmin genişliyor ondan dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende öyleyim kipirdayamiyorum hatta kasılıyor kaynanam rahmin genişliyor ondan dedi
Bugün 30 haftalık oldum

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
Bendede aynı üst taraf acıyor alt tarafta baskı var yarın Dr gideceğim bakalım ne diyecek. Normal olduğunu söylüyor çevrem ama bakalım hayırlısı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar