Yardım edin 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Yardım edin 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edin 😟
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Yok Rabbime şükürler olsun ozman yoktu bu hafta başladı sıkıntılarım
Rahimde mi var kanama bebek de mi eger risk buyuk olsaydi ilac verir yada hastaneye yatirirdi diye dusunuyorum sen dinlen gececek insallah ben hastanede yattim hep kanama vardi sukur 15 gundur yok daha iyiyiz rabbim sizede hepimizede selamet versin 😘

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Keşke düşük önleyici ilaç verseymiş sana neden birden vermedi ki madem düşük riskin varsa onu anlamadım Allah korusun ama önemli Birsey bu

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Rahimde mi var kanama bebek de mi eger risk buyuk olsaydi ilac verir yada hastaneye yatirirdi diye dusunuyorum sen dinlen gececek insallah ben hastanede yattim hep kanama vardi sukur 15 gundur yok daha iyiyiz rabbim sizede hepimizede selamet versin 😘
Amin inşallah Allah yardımcımız olsunn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke düşük önleyici ilaç verseymiş sana neden birden vermedi ki madem düşük riskin varsa onu anlamadım Allah korusun ama önemli Birsey bu
Doktorların Allah cezasını versin ilgilenmiyorlar ki 🙁

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar dün 2 3 damla kanamam oldu hastaneye gittim doktor düşük riskin oluşmuş dedi sabahları uyandığımda sağ tarafımda sertlik oluşmuştu çok korkuyorum 16.4 Allah yardımcımız olsun🤲 zaman da bi türlü geçmiyo 😟
Geçmiş olsun canım.Bol bol dinlen.Sağlıkla kucağına al inşaAllah bebeğini.Gerçekten zaman geçmiyor.Gün gün sayıyoruz.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah Allah yardımcımız olsunn

Allah korusun kanama tekrar gelirse başka hastaneye git mutlaka Rabbim korusun bebeğini de seni de 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar