Yardım edin 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Yardım edin 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 546 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edin 😟
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün 2 3 damla kanamam oldu hastaneye gittim doktor düşük riskin oluşmuş dedi sabahları uyandığımda sağ tarafımda sertlik oluşmuştu çok korkuyorum 16.4 Allah yardımcımız olsun🤲 zaman da bi türlü geçmiyo 😟

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün 2 3 damla kanamam oldu hastaneye gittim doktor düşük riskin oluşmuş dedi sabahları uyandığımda sağ tarafımda sertlik oluşmuştu çok korkuyorum 16.4 Allah yardımcımız olsun🤲 zaman da bi türlü geçmiyo 😟
Sağlıkla kucağına al canım inşallah üzme strese sokma kendini de bebişi de inşallah bu günlerde geçecek ilaç falan verdi mi doktor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dinlen cnm ayakların yüksekde olsun yemek lavabo dışında riskin bitene kadar kalkma yukarı uzanma ilişkiden de riskin bitti diyene kadar uzak dur

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bol bol uzan dinlen is yapma herifide yaklastirma kendine insallah selamettle gecer

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bol bol uzan dinlen is yapma herifide yaklastirma kendine insallah selamettle

Korkma bol bol uzan dinlen is yapma herifide yaklastirma kendine insallah selamettle gecer
Hamile olduhumdan beri kocam olduhunu unutmuş haldeyim okadar 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

45 cm aciyla.kaldir ayaklari yastik koy mesela bol sivi tuket 😘
Denicem bi 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar