Sorum var YA LÜTFEN YARDIM EDİN 😢🥺🥺😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan YA LÜTFEN YARDIM EDİN 😢🥺🥺😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı YA LÜTFEN YARDIM EDİN 😢🥺🥺😢
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar hergün ama hergün başım ağrıyor napim acile mi gideyim yada evde bir tedavisi varımdır lütfen yardım edin 😢😢😢

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Neden başın ağrıyor hamilelik falan var mı bazen hamilelikte de baş ağrısı geçmek bilmiyor sürekli başını ağrıyorsa zaten Sinüzit vardır benim daha önce çok başım ağrıyordu Ben doktora gittim akciğerlerinde dedi enfeksiyon var demişti zamanla geçer demişti antibiyotik falan kullanmadım gayet de geçti yani sen de bir Doktora gitsen iyi olur

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Sinüzit olabilir yda migren nöroloji ye bir cik bnde Sinüzit çıktı nane limon içtim o biraz rahat latti agri kesici fln albilirs
Hamileyim cnm acile gidicm.esim götüreyim dedi de belki 1 paket parol yazar ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Balım benim ya kiyamamm sana çok geçmiş olsun bol bol su tuket kuzum parol alabilirsin şifa olsun inşallah
Amin cnm bnm geçmiyoki hülyam valla geçmiyo billa gçmiyo delirmek üzereyim

Balım benim ya kiyamamm sana çok geçmiş olsun bol bol su tuket kuzum parol alabilirsin şifa olsun inşallah
Çok geçmiş olsun canım ama evde yapılabilecek bişey yok bi an önce doktora gitsen iyi olur ❤️Allah şifa versin inşallah 🤲
Saol alyamm eşimde diyo götüreyim diye ama bir yandan gidesim yok ki bir serum veriyor 4 5 saat sonra etkisi geciyo yine ağrıyor bu yüzden gitmek gelmiyor içimden

Çok geçmiş olsun canım ama evde yapılabilecek bişey yok bi an önce doktora gitsen iyi olur ❤️Allah şifa versin inşallah 🤲
Saol alyamm eşimde diyo götüreyim diye ama bir yandan gidesim yok ki bir serum veriyor 4 5 saat sonra etkisi geciyo yine ağrıyor bu yüzden gitmek gelmiyor içimden
Neden başın ağrıyor hamilelik falan var mı bazen hamilelikte de baş ağrısı geçmek bilmiyor sürekli başını ağrıyorsa zaten Sinüzit vardır benim daha önce çok başım ağrıyordu Ben doktora gittim akciğerlerinde dedi enfeksiyon var demişti zamanla geçer demişti antibiyotik falan kullanmadım gayet de geçti yani sen de bir Doktora gitsen iyi olur
Var ki cnm bnde hm migren var hmde sünizüt

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hamileyim cnm acile gidicm.esim götüreyim dedi de belki 1 paket parol yazar ya

Var ki cnm bnde hm migren var hmde sünizüt
Canım benim ya bende öyleydim kafamı kaldıramazdim çok zor insalalh hemen gecer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar hergün ama hergün başım ağrıyor napim acile mi gideyim yada evde bir tedavisi varımdır lütfen yardım edin 😢😢😢
Eğer tansiyondan kaynaklı değilse baş ağrısı gebelikte çok normal canım ben Kayra da çok öektim ayra hanım da da tansiyonum çıkınca çok ağrı çekiyorum . Limonlu su ağrıyı kesiyor yada günde en fazla 3 kez parol alabilirsin

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Eğer tansiyondan kaynaklı değilse baş ağrısı gebelikte çok normal canım ben Kayra da çok öektim ayra hanım da da tansiyonum çıkınca çok ağrı çekiyorum . Limonlu su ağrıyı kesiyor yada günde en fazla 3 kez parol alabilirsin
Limonlu su içtim cnm kesmiş cnm biraz şimdi biraz da hafif ağrıyor 🥴🥴🥴😢

Canım benim ya bende öyleydim kafamı kaldıramazdim çok zor insalalh hemen gecer
Amin cnnm😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar