Yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervo58 tarafından oluşturulan Yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 927 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım lütfen
Konbuyu başlatan Mervo58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervo58

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım yenidoğan bebekleri doktorlar karnına masaj yapılmasını çok önermiyor çocuk daha yeni olduğu için bağırsakları ne yönde olduğunu bilmemediğimiz için karnına masaj önermiyor bağırsak düğümlenmesi oluyor diye allah korusun. Attığın bilgileri ben yapıyorum bisiklet sürer hareketi damladan sonra işe yarıyor ama 😇 biz gaz sorunumuz çok şükür çözdük 🤲🏻 Rabbim size sabır versin
Amin canim ❤️ Allah a şükür çok sevindim

Benim 50 günlük oğlusum var ve biz çok gazliyiz😏bioigala veriyoruz az biraz geçiyor yine başlıyor kakasını da zor yapıyor bir iki damla zeytinyağı veriyorum anca o zaman Bebelac Gold la anne sütü veriyorum tavsiye ediceginiz mama yada bitkisel ilaç varmı 34 haftalık doğdu bu arada premature 17 gün kuvezde kaldı sarılıkta atlattık 18 di mama verince düştü tşkler şimdiden cevaplarınız için 👍🤲
Canım mama veriyorsan evolvia gaz yapmıyo diye biliyorm bide gaz önleyici biberon al o da çk faydalı gaz zor ya inşallah geçer🤲

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Benim 50 günlük oğlusum var ve biz çok gazliyiz😏bioigala veriyoruz az biraz geçiyor yine başlıyor kakasını da zor yapıyor bir iki damla zeytinyağı veriyorum anca o zaman Bebelac Gold la anne sütü veriyorum tavsiye ediceginiz mama yada bitkisel ilaç varmı 34 haftalık doğdu bu arada premature 17 gün kuvezde kaldı sarılıkta atlattık 18 di mama verince düştü tşkler şimdiden cevaplarınız için 👍🤲
Canım rezene tohumu al ben doğum yapmadan aldim hazırladım bile günde 1 tatlı kaşığı cezvede kaynat çay kaşığı ile sabah akşam ver hiçbir zararı yok ben iki kızımda da kullandım ayrıca kendim de içtim hem süt yapıyor hemde suttteki gazı aza indiriyor tavsiye ederim bitkisel gaz ilacı da zinco kullandım en iyisi diyebilirim mama kullanımı da çok gaz yapıyor canım geçmiş olsun sıkıntılı bir durum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım rezene tohumu al ben doğum yapmadan aldim hazırladım bile günde 1 tatlı kaşığı cezvede kaynat çay kaşığı ile sabah akşam ver hiçbir zararı yok ben iki kızımda da kullandım ayrıca kendim de içtim hem süt yapıyor hemde suttteki gazı aza indiriyor tavsiye ederim bitkisel gaz ilacı da zinco kullandım en iyisi diyebilirim mama kullanımı da çok gaz yapıyor canım geçmiş olsun sıkıntılı bir durum
Zinco Her bebekten çözüm olmuyor yeterli kalmıyor bende kullandım canım arkadaşımızın bebeği sanırım Gaz kolik biogala en iyi gaz ilaçı kesmiyor bebeği zinco o çocukta hiçbir işe yaramaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bitkisel olarak toz kimyon verebilirsin. Verdikten sonra emzir ya da mama ver rahatladığını göreceksin. Mama olarakta hipp organik kullandım bebegimde hiç gaz yapmadı. Tavsiye ederim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebeklerde ilk iki ay gaz sancısı oluyor üçüncü ayda rahat etmeye basliyorsun biogala yerine nurvys harveys diye daha bitkisel içerikli gaz damlası onu deneyebilirsin birde gaz masajı yap YouTube de videoları var birde emzirdikten Bir buçuk saat sonra yuz üstü yatir ama sakın ama sakın yanından ayrilma daha donemedigi ve kafayı tutamadığı için birde bebeklere zeytinyağ soğuk sıkım yeni hasat öneriyorlar zeytinyağını da manasının içine kat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk altı ay anne sütü canım bu tohumların bebeklere zararı olabilirmiş ama anne tuketebikir

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum esimin is yerinde biri dogum yapti gecen hafta oda cok gazliymis bebegi nurse herveys damla veriyilarmis mışıl mışıl uyuyo demisler denemek istersen aklnda olsun oglum dogunca bende deneyecem nurse herveysi🤔

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim 50 günlük oğlusum var ve biz çok gazliyiz😏bioigala veriyoruz az biraz geçiyor yine başlıyor kakasını da zor yapıyor bir iki damla zeytinyağı veriyorum anca o zaman Bebelac Gold la anne sütü veriyorum tavsiye ediceginiz mama yada bitkisel ilaç varmı 34 haftalık doğdu bu arada premature 17 gün kuvezde kaldı sarılıkta atlattık 18 di mama verince düştü tşkler şimdiden cevaplarınız i
Öncelikle gaz sorunu kendiliğinden geçecek ama o zamana kadar bebeğin rahat etmesi için damla falan iyi geliyor ben LACTOCOL damla kullandım müthiş iyi geliyor çünkü bir sürü damlaya göre bu en iyisi di bizim için. Bende bebeğimi mama ile besliyorum ilk ay Bebelac la başladık bebeğim kabız oldu ve sancıları daha da arttı değiştirdik mamayı Aptamil veriyorum şimdi iyi geliyor kabızlık yapmıyor sancısı da yok çok şükür . Gliserin Kansuk suppozituvar iyi geliyor kabızlığa ama bebeğine verirlermi bilemedim

Tüm sayfalar yüklendi.