Sorum var Yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edaâ tarafından oluşturulan Yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardim
Konbuyu başlatan Edaâ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar yni dgum yaptm carsba gnu suttum glmiyo glba sari az bsey gliyo yada glmiyo arasi sutt nasil glir mama vrdim ac kalmasin dye sutu ne artrrir ne bazi ymklrdr azaltr
Kuzum mama verme bebeğini emzir emzirdikce sütün gelicek endişe etme benim doğumdan 3 gün sonra gelmişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum mama verme bebeğini emzir emzirdikce sütün gelicek endişe etme benim doğumdan 3 gün sonra gelmişti
Süt gelene kadar ki gelen sıvı bile bebeğin doymasına yetiyor Muş ebe öyle demişti bana

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yni dgum yaptm carsba gnu suttum glmiyo glba sari az bsey gliyo yada glmiyo arasi sutt nasil glir mama vrdim ac kalmasin dye sutu ne artrrir ne bazi ymklrdr azaltr
Sarı süte bişey diyorlar ama adını hatırlamıyorum ve bu ilk süt yani çok değerli olan sütmüş sürekli emzir bence yani süt mevzusu arz talep işidir. Ne kadar emip talep ederse o kadar süt gelir bol su iç, bulgur pilavı, hurma, ısırgan otu, marul gibi yeşillikler bunların süte faydası var ama su yani sıvı çok tüket ve sütüm olmuyor sütüm yok diye kendini psikolojik olarak düşürme gelecek diye düşün ve sıcak suyla duş al 🤗🤗 Sıcak suyla duş sütün uyarani oluyormuş. Ama hemen mamaya başvurma bebek 5 dk mı emiyor emzir sonra iki saati bekleme yarım saatte bir yada bir saatte bir emzir sürekli 🤗 inşallah sütün hemen gelir
Ama ilk sütü vermek için elinden geleni yap çünkü annem derki ilk süt antibiyotik gibiymiş aşırı değerliymiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar