Sorum var Yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salih'in annesi tarafından oluşturulan Yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım
Konbuyu başlatan Salih'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum o zamsn sıkıntı olmaz insaAllah. 🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Batikon vermedi canim. Sık sık değiştiriyorum altink insaAllah enfeksiyon kapmaz

Anladım canim. Sargı yok bizde

Batikon vermedi canim. Sık sık değiştiriyorum altink insaAllah enfeksiyon kapmaz

Anladım canim. Sargı yok bizde

ÇOk geçmiş olsun canım 🌹 insaAllah :).cok şükür bugün çok ağlamadı bakalım iltihap kapmafan hayırlısı ile atlatırız peki islak mendille siliyor muydunuz
Yani batikonun zararı yok ben olsam kullanırdım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Annelerim biliyorsunuz oğlum dün sünnet olmustu. Doktor merhem verdi her altini temizledikten sonra o bölgeye masaj yapip merhem sürmemi söylemişti. Dedigi gibi yapıyorum ama merhem o kesilen bölgede kalıyor erimiyor sizce iltihap olur mu ? çişini yaparken o bölgeye geliyor haliyle merhem de pislenmiş oluyor silmem gerekir diye düşünüyorum ama emin olamadim bir de degdirmiyor oraya cok ağlıyor ne yapmaliyim sizce.

Aslında bugün bir arkadaşın önerisi ile kantoron yağına başlayacağım ama en azindan ilk gün krem kullanıyim 2.günden kantorona geçerim dedim ama böyle oldu içim hiç rahat değil insaAllah merhem den kaynakli bir iltihap olmaz

Aslında bugün bir arkadaşın önerisi ile kantoron yağına başlayacağım ama en azindan ilk gün krem kullanıyim 2.günden kantorona geçerim dedim ama böyle oldu içim hiç rahat değil insaAllah merhem den kaynakli bir iltihap olmaz
Geçmiş olsun kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Annelerim biliyorsunuz oğlum dün sünnet olmustu. Doktor merhem verdi her altini temizledikten sonra o bölgeye masaj yapip merhem sürmemi söylemişti. Dedigi gibi yapıyorum ama merhem o kesilen bölgede kalıyor erimiyor sizce iltihap olur mu ? çişini yaparken o bölgeye geliyor haliyle merhem de pislenmiş oluyor silmem gerekir diye düşünüyorum ama emin olamadim bir de degdirmiyor oraya cok ağlıyor ne yapmaliyim sizce.

Geçmiş olsun canım benim oğlum da 6 aylık bir ay öncesinde sünnet oldu bize de krem vermişti ama kremi sadece pipisin etrafına yayıyorduk sürmüyordum ben doktor öyle demişti

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benim oğlum da 6 aylık bir ay öncesinde sünnet oldu bize de krem vermişti ama kremi sadece pipisin etrafına yayıyorduk sürmüyordum ben doktor öyle demişti
Saol canım. Anladım peki nasıl şimdi? Bant flan yapıştırdı mi ? Benim oğluma yapıştırmafihj için sanırım masaj dedi. Tekrardan yapışmaması için masaj yapıyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Saol canım. Anladım peki nasıl şimdi? Bant flan yapıştırdı mi ? Benim oğluma yapıştırmafihj için sanırım masaj dedi. Tekrardan yapışmaması için masaj yapıyorum
Evet kuzum ilk gün sargı bezi ile bantlamisti ikinci günü gittik açtı sargiyi karton bardak kesip ve melhemi pipinin etrafına sürdü karton bardagi da altını kesip geçirdi pipisine aynı şekilde 1 hafta boyunca evde devam ettik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar