Sorum var Yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde eif tarafından oluşturulan Yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,754 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan eif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aslında emindim sadece internette okuduğum yorumlar korkuttu beni gerçekten biri sperm tutunuyor ama hemen hamilelik gerçekleşmiyor demiş geç döllenme oluyor dedi korktum
İnternete bakma sen yaa her kadın aynı seyleri yaşamıyor ki sen sonuçta bu bir yıl da her ay adet oldunmu ona bak

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Aslında emindim sadece internette okuduğum yorumlar korkuttu beni gerçekten biri sperm tutunuyor ama hemen hamilelik gerçekleşmiyor demiş geç döllenme oluyor dedi korktum
O haftalar sonra olan hamilelik canım 1 yıl kalamaz sperm imkansız öyle bişey içini ferah tut böyle geçmez hamilelik zehir etme boşuna kendine

eif

Kayıtlı Üye
rank
Aynen çok saçma şeyleri kafasına takıyor şuan ilerde belki bunları düşünumce kendine güler bebegide etkileniyor sonuçta o böyle yapınca olan o bebege oluyor 😞
Rabbime sığınıyorum hep dua ediyorum inşallah bebeğim eşime çok benzer de bunu unuturum düşünmem bir daha

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

eif

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe stres iyi gelmez Allah'a bırak tövbe et dua et o herşeyi yoluna koyar içini ferahlatır inşallah
İnan abla o kadar çok ediyorum ki hatta hamile kalmadan önce dua ettim çocuğum olsun diye rabbim nasip etti ama aklım hep karışıyor bişeyler okudukça
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal o canım ben doğum yapalı 10ay oldu

Normal o canım ben doğum yapalı 10ay oldu hala adet olmadım
Abla o kadar konuşmaya ihtiyacım vardı ki şiştim Allah razı olsun sizden ya

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
İnan abla o kadar çok ediyorum ki hatta hamile kalmadan önce dua ettim çocuğum olsun diye rabbim nasip etti ama aklım hep karışıyor bişeyler okudukça
Okuma hiç boşver eminsen kendinden sıkıntı yapma kendine hamileliğin tadını çıkar bu günler geri gelmiyo her gün ayrı güzel içini rahat tut

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar