Yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük bir zarar vermez değil mi
Sakın burun aspiratörü kullanma ilk kızımda çok kullandım kılcal damarlarına zarar verdik galiba Sürekli kanıyor bazen çatlak oluşmuş 🥺 burun damlası veriyor doktor ondan bir damla kullan ztn bebek içine çekince yada hapşırınca yumuşayan mukus çıkar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük bir zarar vermez değil mi
Sakın burun aspiratörü kullanma ilk kızımda çok kullandım kılcal damarlarına zarar verdik galiba Sürekli kanıyor bazen çatlak oluşmuş 🥺 burun damlası veriyor doktor ondan bir damla kullan ztn bebek içine çekince yada hapşırınca yumuşayan mukus çıkar
Yanlış mı kullandınız canım yeğenlerimde dahil oğlumda hep kullanıldı hiçbirşey olmadı şükür

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha önce hiç kullanmadım kardeşim ablam çocukları için kullandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

serum physiologic kullanıyorum ilk günden beri bnm de bebeğim iki haftalık cnm hastaneden çıkarken çocuk doktoru yazmıştı kullan diye bir zararı da olmadı çok şükür
Bende aldım hem burun aspiratörü hemde serum physiologic bakalım işe yarar mı

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha önce hiç kullanmadım kardeşim ablam çocukları için kullandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aldım hem burun aspiratörü hemde serum physiologic bakalım işe yarar mı
Bnm bebeğim de yaradı inşallah sizede iyi gelir günde 8 kes kullanıyorum

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.