Yardımcı..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Yardımcı.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 395 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımcı..
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busrasencanamal

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün post açmıştım çok kötüydüm hatırlarsınız eşim yazmış bugün annen gelmeyecekse birini bulalım 1 hafta 10 gün yatılı kalsın diye yarın doğuma gidicem ben şimdi nasıl bulucam son dakika :( armut ve bakıcı siteleri var oradan bulsam güvenilir olur mu acaba referans veriyorlar

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen gün post açmıştım çok kötüydüm hatırlarsınız eşim yazmış bugün annen gelmeyecekse birini bulalım 1 hafta 10 gün yatılı kalsın diye yarın doğuma gidicem ben şimdi nasıl bulucam son dakika :( armut ve bakıcı siteleri var oradan bulsam güvenilir olur mu acaba referans veriyorlar
Tanıdıgın biri yokmu cnm hani Tanıdıgın yardımcılar vardır

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Ben Armut sitesini kullandım birkaç kere başka işler için hepsi de iyi çıkmıştı zaten öyle durumlarda şikayet falan bildirildiği için siteden kaldırıyorlar kötü olanları o yüzden bence güvenilir bir site

Tüm sayfalar yüklendi.