Sorum var Yarın 2’li test var kızlar 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yarın 2’li test var kızlar 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,947 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın 2’li test var kızlar 😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
İyi akşamlar güzel anneler ve anne adayları yarın tam 13+1 haftalık oluyorum ve ikili tarama testi yapılacak aşırı heyecan var aslında doktor cinsiyetini söyler mi söylemez mi diye bu heyecan sizce perinatoloji doktorları bu kadar erken söyler mi gittiğim doktor yarı özel yarı devlet ben söylemesini istiyorum yada sorsam söyler mi ay sanki ilk gebelik gibi aşırı heyecanlıyım 😍😍
Ay cnm insallh güzel haberlerle dönersin insalh güzel cikar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar güzel anneler ve anne adayları yarın tam 13+1 haftalık oluyorum ve ikili tarama testi yapılacak aşırı heyecan var aslında doktor cinsiyetini söyler mi söylemez mi diye bu heyecan sizce perinatoloji doktorları bu kadar erken söyler mi gittiğim doktor yarı özel yarı devlet ben söylemesini istiyorum yada sorsam söyler mi ay sanki ilk gebelik gibi aşırı heyecanlıyım 😍😍
Sonucun nasıl çıktı canım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar cnm hakkında hayırlısı olsun canım ♥️ tabiki de sor doktora bebiş gösterirse bizede şöyle ama merak ederim 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.