Sorum var Yarin doğum yapiyorum 😢🤣 karmakarışık duygu 🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan Yarin doğum yapiyorum 😢🤣 karmakarışık duygu 🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,389 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarin doğum yapiyorum 😢🤣 karmakarışık duygu 🙈
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim en kısa sürede atlatmayı nasip etsin inşallah sanırım bu sarılık birçok bebekte oluyor ilk doğduğunda 🥺 dualarımız minik Yuşa ile 🤲🤲
Amin inşallah Allah razı olsun çiçeğim. Maalesef çoğu bebekte görülen bir durum lakin benim bebiş küvezde durmaktan nefret ediyor o ağladıkça bende ağladım 🤦🏻‍♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah Allah razı olsun çiçeğim. Maalesef çoğu bebekte görülen bir durum lakin benim bebiş küvezde durmaktan nefret ediyor o ağladıkça bende ağladım 🤦🏻‍♀️
Oyy yerim onu yaa yavrum benim durmak ister mi orada ne dedi peki doktor ne kadar daha duracak 🥺🥺😣😣 inşallah biran evvel iyi olup evinize dönersiniz cidden çok üzüldüm yaa keşke bu minicik bebeklere hiçbisey olmasa hep sağlıklı mutlu olsalar 😞😞

S

Sibelby81

Guest
Günaydın kızlar yarın allah nasip ederse sabah 8'de sezeryana alınacağım 38 hafta olmuş oluyor yarın şekerden dolayı oğlum iri ve kilolu bir bebek Sizce tam olarak bayılmam mı gerekiyor Yoksa belden aşağı uyuşturmak mı daha iyi tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben 2 doğumumu da belden uyusturma ile yaptım nasipse 3. De aynı olacak inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyy yerim onu yaa yavrum benim durmak ister mi orada ne dedi peki doktor ne kadar daha duracak 🥺🥺😣😣 inşallah biran evvel iyi olup evinize dönersiniz cidden çok üzüldüm yaa keşke bu minicik bebeklere hiçbisey olmasa hep sağlıklı mutlu olsalar 😞😞
Kuzum çıkışımız verdi ama dün kontrole gittiğimizde yine yüksek çıktı sarılığı pazartesi günü yine gidip kan vereceğiz çocukta kan kalmadı. Sürekli git gel yapıyoruz bakalım inşallah en kısa zamanda geçerde oda kurtulur bende. Bebeği düşünmekten uyku uyuyamıyorum sütüm falan gelmedi henüz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar